DZIŚ JEST:   14   LIPCA   2020 r.

Św. Kamila de Lellis
Bł. Hroznaty, męczennika
 
 
 
 

USA: Bernie Sanders zachęca mężczyzn, aby promowali aborcję i wspierali w tym kobiety

USA: Bernie Sanders zachęca mężczyzn, aby promowali aborcję i wspierali w tym kobiety
Fot. Brian Snyder/Reuters

Bernie Sanders, jeden z kandydatów Partii Demokratycznej w wyścigu prezydenckim w USA powiedział, że zachęca mężczyzn do tego, aby promowali aborcję. Dodał, że Amerykanie powinni wspierać kobiety, które chcą dokonać aborcji, także tej późnej.

 

Polityk Partii Demokratycznej znany jest ze swoich ultraliberalnych poglądów w sprawie zabijania dzieci nienarodzonych. Potwierdził to podczas jednej z przedwyborczych debat. Senator Bernie Sanders tym razem po raz kolejny stwierdził, że kobiety mają prawo do aborcji, a także powinny mieć wsparcie od Amerykanów. Jego zdaniem mężczyźni powinni popierać zabijanie dzieci nienarodzonych i wspierać kobiety chcące dopuścić się tego krwawego czynu.

 

„Zrozumcie, że kobiety kontrolują swoje własne ciała, a nie politycy” – mówił lewicowy senator ze stanu Vermont. „Jeśli kiedykolwiek w historii Ameryki mężczyźni w tym kraju będą musieli stanąć z kobietami, to jest ten moment” – mówił.

 

Poglądy Sandersa na temat aborcji należą do najbardziej radykalnych ze wszystkich kandydatów na prezydenta, chociaż wszyscy kandydaci popierają nieograniczone aborcje, finansowane przez podatników. We wrześniu podczas szczytu klimatycznego w CNN, Sanders poszedł jednak dalej. Stwierdził, że większa liczba aborcji byłaby dobrym środkiem kontroli populacji.

 

W jednym z wystąpień Bernie Sanders spotkał się ze stwierdzeniem, że „planeta nie jest w stanie utrzymać wzrostu demograficznego”, a „wzmocnienie pozycji kobiet i edukacja w ograniczaniu populacji wydają się rozsądne”. Polityk potwierdził, że zgadza się z tym wyrażeniem i dodał, że popiera kobiety zdolne do „kontrolowania własnego ciała” i dokonywania aborcji.

 

„Odpowiedź brzmi tak, a odpowiedź ma wiele wspólnego z faktem, że kobiety w Stanach Zjednoczonych mają prawo kontrolować swoje ciała i podejmować decyzje dotyczące reprodukcji” – powiedział. Z kolei na antenie Fox News, Bernie Sanders poparł także późne aborcje, nawet w dziewiątym miesiącu ciąży. Stwierdził, że są one „w porządku” ponieważ są „rzadkie”.

 

Przypomnijmy, że w 2018 roku Bernie Sanders głosował przeciwko ustawie zakazującej późnych aborcji. Uchwalenie ustawy pozwoliłoby na ratowanie każdego roku około 18 tys. nienarodzonych dzieci.

 

 

Źródło: LifeNews.com

WMa

 


DATA: 2019-11-29 10:50
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

To już zmierza do obowiązku aborcji kontrola ilości populacji. Dasz diabłu palec, ciągnie za rękę a potem całego cię pożre.
7 miesięcy temu / czloax
 
Jeżeli celem faceta jest uwodzenie kobiet w celu tylko i wyłącznie ich użycia seksualnego, to taki ktoś będzie na pewno wielkim zwolennikiem aborcji. Odpowiedzialny mężczyzna NIGDY nie będzie nakazywał ani popierał zabójstwa dziecka szczególnie swojego własnego.
7 miesięcy temu / Czytelniczka
 
Co ten jude może dobrego wymyslyć.?
7 miesięcy temu / Ten
 
Większość żydów w Izraelu ma do Sandersa taki stosunek jak większość Polaków do Zandberga. Obydwaj komuniści. Bloomberg ma pole do popisu, ale tutaj mamy czlowieka o bardzo zmiennych poglądach. Poza tym Żydzi na forach się obawiaja, że świat jeszcze bardziej uwierzyłby w ich rolę w światowym rządzie, protokolach mędrców Syjonu itd. Większość popiera Trumpa ponieważ ewangelikanie mają bardzo dobry stosunek do żydów. Popierają Izrael z całej siły. Oczywiście jest szansa, że pomogą Sanhedrynowi wprowadzić fałszywego Mesjasza na tron. Zobaczymy.
7 miesięcy temu / Second
 
Patrzę na te uśmiechnięte gęby z wieców polityków proaborcyjnych i niemal jawnie satanistycznych. I myślę, że będziecie mogli przez wieczność kontynuować ten wyborczy wiec i głosować to na Clintonów, to na Obamę, to na "creepy" Bidena. W piekle.
7 miesięcy temu / Obcy Astronom
 
Powinno sie słowo aborcja zamienić na zabójstwo.
7 miesięcy temu / Rocky
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.