DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

UNICEF chce chronić „prawa dzieci LGBT” i cenzurować Internet

UNICEF chce chronić „prawa dzieci LGBT” i cenzurować Internet
Fot. mzacha/sxc.hu

W ostatnim biuletynie UNICEF-u „Position Paper” można przeczytać, że jedynym sposobem eliminacji dyskryminacji wobec dzieci o domniemanej tożsamości płciowej i „orientacji seksualnej” jest zmiana postaw innych ludzi. Dlatego oenzetowska organizacja, która z założenia powinna zajmować się niesieniem pomocy dzieciom na całym świecie, zamierza w najbliższych latach skoncentrować się na walce z „homofobami”.

 

„Pozytywne normy społeczne, które uznają i akceptują różnorodność w kulturach na całym świecie powinny zostać wzmocnione, aby powszechnie uznawano, szanowano i czyniono postęp w dziedzinie ochrony praw człowieka wszystkich ludzi, niezależnie od ich prawdziwej lub domniemanej orientacji seksualnej albo tożsamości płciowej” – czytamy w biuletynie. Zdaniem przedstawicieli UNICEF-u państwa powinny wdrożyć „wszystkie dostępne środki ochrony dzieci LGBT w ich najlepszym interesie”.

 

Chociaż panuje powszechne porozumienie, jeśli chodzi o ochronę dzieci przed przemocą i wykorzystywaniem, ostatni postulat UNICEF-u wykracza daleko poza jego kompetencję. Organizacja wzywa do narzucenia wszystkim obywatelom przez władze poszczególnych państw homoseksualnego stylu życia i uznania wszelkich bezeceństw, jakie niesie ze sobą za „uniwersalne prawa człowieka”.

 

Gdyby udało się rządom wprowadzić w życie to, o co zabiegają urzędnicy oenzetowscy wespół z lobby homoseksualnym, rodzice na przykład nie mogliby zabronić synom przebierać się za dziewczynki i korzystać z toalet oraz szatni dla nich.

 

Autorzy postulatu podważają ideę praw uniwersalnych zawartych w Powszechnej Deklaracji, takich jak prawo do życia, wolności, bezpieczeństwa i równości wobec prawa.

 

Urzędnicy UNICEF-u domagają się stosowania surowych kar za obraźliwe dla homoseksualistów wpisy w sieci, kazania itp. Karom podlegać mieliby rodzice, kościoły, stowarzyszenia, szpitale, szkoły i wszelkie inne organizacje społeczne, które w jakikolwiek sposób mogłyby mieć udział w dyskryminacji dzieci o zaburzonej tożsamości lub „orientacji seksualnej”.

 

Art. 18 Deklaracji Praw Człowieka stanowi, że każdy „ma prawo do wolności myśli, sumienia i religii”, jak również prawo do „swego wyznania lub przekonań”. Stąd propozycje UNICEF-u zdecydowanie wykraczają poza kompetencje tej organizacji.

 

 

Źródło: breitbart.com, AS.


DATA: 2014-12-24 15:37
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

No to jak proponuję , aby wszyscy katolicy sami zgłosili się do prokuratury , bo biblia to "homofobiczna" księga.Sądy zostaną zablokowane na kilkanaście lat , a zamiast mieszkań trzeba będzie budować więzienia dla milionów Polaków.Tylko skąd na to wezmą kasę?
ponad 6 lat temu / cynik
 
@Jacek: Oglądałem :) Komedia, ale jakże wymowna. Już wielu walczyło z Kościołem w imię różnych ideologii i wszyscy przegrali. Czyżby koniec UNICEF-u (ONZ?!) był bliski?
ponad 6 lat temu / TFilip
 
prosze zwrocic uwage, ze to oni beda okreslac wysokosc "surowych kar za obraźliwe" i co pod nie podpadac bedzie...
ponad 6 lat temu / razorrr
 
Już dawno wiadomo,że ONZ jest narzędziem homonazistów
ponad 6 lat temu / ONZ
 
Prania mózgów ciąg dalszy... Skończy się jak w filmie "Idiokracja" Świat odwrócił się od Boga i ...zwariował.
ponad 6 lat temu / Jacek
 
UNICEF nie dostanie ode mnie ani grosza. Niech go w takim razie wspierają geje i lesbijki. Ciekawe jak daleko zajdą bez pieniędzy ludzi o wartościach prawdziwie chrześcijańskich. Bo wątpię by strumień płynął od muzułmanów czy hindusów. Jeśli UNICEF chce wspierać patologię to nie za moje pieniądze.
ponad 6 lat temu / blanka
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.