Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   CZERWCA   2019 r.

Św. Wilhelma Opata
Bł. Doroty z Mątowów
 
 
 
 

Unia Europejska albo głód i śmierć dla każdego? Brexit oczami „Gazety Wyborczej” [VIDEO]


Z jednej strony żartobliwą, z drugiej apokaliptyczną wizję Brexitu prezentuje „Gazeta Wyborcza”. Czy chodzi tylko o opis sytuacji Wielkiej Brytanii? A może tak naprawdę medium z Czeskiej chce nastraszyć Polaków i zdemonizować potencjalny Polexit? Piotr Relich zaprasza na „Między Newsami”.

 

 


DATA: 2019-01-08 12:11:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jak dojdzie do Brexitu to " ... krowy bedo sie źrebili, kobyły cielili, owieczki prosili, chłop z chłopem spać bedzie a baba z babą. Wilki latać będą, a bociany pływać. Słońce wzejdzie na zachodzie a zajdzie na wschodzie. ... Sodoma i Gomora.
5 miesięcy temu / Jazzz
 
Dla Michnika GW to głod i śmierć? Po 25 latach do 2015r. Gazeta Wyborcza wg rozdzielnika dostarczana za nasze podatki na niemal każde biurko urzędnicze kształtowała świadomość. Rozdawane na rogatkach METRO dopełniało ..wyznaczonego celu.
5 miesięcy temu / Dionizy
 
Si vis pacem para bellum (Chcesz pokoju szykuj się do wojny) Pewnie można to "uogólnic" . Np. nie chcesz polexitu ,to bądź na niego gotowy ... :-)
5 miesięcy temu / mk
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.