DZIŚ JEST:   26   MAJA   2020 r.

Św. Filipa Neri
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


W GB czekają tubylcy na drugie referendum. Moim zdaniem do niego doprowadzą.
ponad 1 rok temu / Gość
 
Powrót UK do UE to kapitulacja i przyznanie się do utraty suwerenności. Jeżeli UK nie może opuścić Unii, to nikt nie może. Likwidacja niepodległych państw narodowych i unijny zamordyzm znacznie przyspieszy. Nadzieja pozostanie już tylko w ogólnym rozpadzie całości, o co zacznijmy starać się już teraz.
ponad 1 rok temu / Ireneusz
 
Tak zwana Umowa a Brexicie to byłoby permanentne niewolnictwo UK wobec EU. Dopiero teraz otwiera się droga na prawdziwy Brexit.
ponad 1 rok temu / Kajko
 
exit GB nie wiele da ani samemu UK ani EU,ponieważ Anglia jest państwem politycznie poprawnym,postmodernistycznym,które nie uchyli przyjętych w trakcie członkostwa tysiące głupich,zniewalajacych ludzi przepisów unijnych; jeśli chodzi o UE i państwa UE to brexit dla nich formalno-prawnie nie ma żadnego znaczenia;mogą,oczywiście nastąpić zawirownia w wymianie gospodarczej,komunikacyjnej,organizacyjnej,ale to wszystko szybko musi wrócić na właściwe tory ze względu na dziesięciolecia wzajemnych powiązań.Z pewnością,na początku spadnie kurs funta,co teoretycznie,winno przyczynić sie do wzrostu brytyjskiego eksportu,uzyskania nadwyzki w handlu międyznarodowym;później może doprowadzić do pewnych deficytow na rynku wewnętrznym;zatrudnienie lekko wzrośnie,ale kosztem niższych płac;Wyspy czeka też rewolucja multi kulti/mniejszości etniczne to 1/3 populacji/,które zażądają powrotu do UE a i sama GB o to poprosi,próbując się ratować przed rewoltą kolorowych,ale UE nie pomoże.
ponad 1 rok temu / marek
 
No to nie wyjdą, wiadomo. Zwycięży demokracja i ludzie w kolejnym referendum opowiedzą się za zostaniem w kołchozie. Głosujmy dopóty, dopóki nasze nie będzie na wierzchu. Identycznie było w Irlandii z Traktatem Lizbońskim.
ponad 1 rok temu / Dziobak
 
Google: ,,Policjanci zajmują się sprawą telefonu z groźbą zamordowania Donalda Tuska" Wow. Czyżby dzwonił Graś, a może Schetyna? Bo, kto by chciał zabić tego POlitycznego i MOralnego trupa?
ponad 1 rok temu / TIA
 
A więc wojna!? Czy może Wielka (?) Brytania stuli ogonek i wróci do "mamusi"?
ponad 1 rok temu / Ireneusz
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.