DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Chciałem kupić produkt promocyjny w sklepie sieci "Biedronka" no i nie kupiłem, bo pracownik do mnie zagadał w jakże umiłowanym przez nas języku wschodnich sąsiadów, bo po polsku "nie ponimajet'" ... Kolejny raz!!! No gdzie ja jestem? W Polsce?
ponad 3 lata temu / Stroke
 
W EU żeby dostać pracę trzeba znać języki. Bezjęzykowcy są z pewnością najbardziej podatni na propagandę banderyzmu, ci zostaną u nas. Tu bariera językowa nie istnieje. Brawo Stefan i inni, przez brak wyobraźni będziecie patrzyli na rzeź rodaków.
ponad 3 lata temu / dtch
 
Nie wiem, czemu niektórzy narzekają. To dobra wiadomość, bo Ukraińcy ruszą dalej, gdzie wyższe zarobki, a nie 7 zł/godzinę. Z Panem Bogiem
ponad 3 lata temu / Stefan
 
To znaczy, że podpalacze polskiej szkoły w Mościskach też mogą wjechać.
ponad 3 lata temu / sw
 
@NN: Nie jesteście w UE. Paszport biometryczny nie zapewni nam bezpieczeństwa gdy zaczniecie powtórkę Rzezi Wołyńskiej, o czym zapewnił nas twój przyjaciel Piotr Tyma. Związek Ukraińców w Polsce powinien zostać zlikwidowany.
ponad 3 lata temu / do voxclamantis
 
Obserwator wtajemniczony w takie szczegóły powinien wiedzieć, że dla podjęcia pracy w krajach UE Ukraińcy są nadal zobowiązani do posiadania odpowiednich wiz. Mogą w ramach ruchu bezwizowego jedynie pozwiedzać, zostawić swoje pieniądze w hotelach i sklepach, i odwiedzić przyjaciół. No ale przecież to drobny szczególik, który mądrość etapu każe pominąć w celu wzbudzenia tsunami niezadowolenia nad Wisłą.
ponad 3 lata temu / voxclamantis
 
Polscy pracownicy Biedronek na bruk. Biedronki są oplakatowane ofertami pracy po ukraińsku, język niekonieczny - zatrudniają tłumacza. Stawka dla Ukraińca 7zł/za godz., będą się umawiać na zmiany co 3-6 miesięcy. Europosłowie "polscy" głosowali "za".
ponad 3 lata temu / obserwator
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.