DZIŚ JEST:   08   KWIETNIA   2020 r.

Św. Dionizego z Koryntu
Św. Waltera, opata
 
 
 
 

Ukraina: powstała pierwsza "świątynia" satanistyczna

Ukraina: powstała pierwsza "świątynia" satanistyczna

Choć na wschodzie trwają krwawe walki, a kraj zanurza się w coraz głębszym kryzysie, we wsi Pastyrskije w Obwodzie Czerkaskim otwarto pierwszą na Ukrainie świątynię satanistyczną. Oficjalnie zarejestrowano tam wspólnotę ludzi oddających cześć diabłu. Jest kierowana przez Siergieja, który przybrał imię „Nebog”.

 

Rosyjski portal nacontrol.ru uważa, że na tle zbrodni armii ukraińskiej na ludności cywilnej, pojawienie się oficjalnego miejsca kultu szatana wydaje się całkiem normalne. Dziennikarz portalu porównuje współczesną Ukrainę i Ukraińców do faszystowskich Niemiec. „Faszystowska dziś Ukraina w sposób cyniczny rozkoszuje się ludzkim cierpieniem. W tym kraju obserwujemy nowy etap degradacji ludzkiej, etap, którego naziści w latach 30. ubiegłego wieku jeszcze nie znali” – brzmi daleki od umiarkowanego komentarz młodego rosyjskiego dziennikarza.

 

Portal vesti.ru z kolei podkreśla, że Ukraina po rozpadzie ZSRR stała się „znakomitym laboratorium dla rozwoju sekt”. Już w roku 1990 powstała dobrze znana w państwach postsowieckich tzw. „Biała sekta” założona przez dziennikarkę z Dniepropietrowska Marinę Mamonową (wiedziała m.in. kiedy nastąpi koniec świata). W wyniku jej działalności ucierpiało wielu zagubionych i omamionych Rosjan, Ukraińców, Białorusinów czy mieszkańców Kazachstanu. Mamonowa trafiła za kratki, ale już w 1993 r. wyszła na wolność.

 

 

Źródło: nacontrol.ru,vesti.ru

ChS


DATA: 2014-08-24 14:22
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
1
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

I tu też strach przed ujawnianiem źródeł zła. Z kim ratować przyjdzie świat?, zapyta kiedy przyjdzie czas - Chrystus Zbawiciel.
ponad 5 lat temu / Ante Portas
 
Największym satanistą naszych ponurych czasów jest Dawid Rockefeller. Nic nie dzieje się bez jego i jego wspólników zgody. Jak Dana będzie umiała i miała odwagę to zrozumieć, to wtedy niech komentuje. Za wszelkie czynione zło płacimy my i na ironie stajemy się bezpośrednimi ofiarami tegoż zła. Czy "guter" to jarzy?. Personalist!, alboś głupi alboś manipulant.
ponad 5 lat temu / Ante Portas
 
To chyba nie są wiarygodne źródła. Taki artykuł więcej złego może niż dobrego...:(
ponad 5 lat temu / Darek
 
Szczęścia,ten Obiekt im nie przyniesie.Sataniści powinni być traktowani jak najgorszego typu przestępcy. Ich miejsce jest za kratami.Jak można zarejestrować tak groźną sektę. Ich działalność kojarzy się z niszczeniem miejsc kultu grobów,mordowaniem podczas "czarnych mszy" ludzi.Samo słowo satanista to wyznawca szatana, czyli zła.
ponad 5 lat temu / Dana
 
Zwolennicy Unii Gejropejskiej- ujawnijcie kto płaci na parady zboczeńców, ich fundacje, sympozja itp. Każdy kto popiera Unię powinien wyglądać jak zwycięzca Eurowizji, przynajmniej można byłoby go rozpoznać.
ponad 5 lat temu / guter
 
Gdzieś czytałam, że Chabad Lubiwicz, działający na terenie Ukrainy ogłosił, że jest gotowy na przyjście Antychrysta. Czyzby reaktywacja Chazarii się zakończyła?
ponad 5 lat temu / MK
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.