DZIŚ JEST:   11   SIERPNIA   2020 r.

XIX Niedziela zwykła
NMP Świętolipskiej
Św. Klary, dziewicy
Św. Zuzanny, męczennicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Nie sądzę aby wynaleziono SKUTECZNĄ szczepionkę. Być może Pan Szumowski nas zmusi do szczepień. Co więcej do zaczipowania się. O ile , biorąc pod uwagę teorie spiskowe , czipa w szczepionce nie będzie, to może stworzyć się sytuacja w której egzystowanie nie będzie możliwe bez czipa. Np. wchodząc na lotnisko , do sklepu ,do szpitala , urzędu przez bramkę . Brak zaszczepienia spowoduje sygnał alarmowy . Jak odczytać kto jest zaszczepiony , najlepiej zaczipować . Przy okazji , można wtedy założyć czipy ozdrowieńcom , tym odpornym na wirusa , z informacją w czipie , że są odporni. Ot tam taka fantazja , powiązana z wyimaginowanymi Masonami.Co szczepionek poliwalentnych - tych z abortowanych dzieci. Fakt sa . Czy te przeciw koronie będą z abortowanych dzieci - nie sadzę. Faktem jest , że już w Polsce szczepionki monowalntne przeciwko odrze , śwince i różyce nie sa już dostępne. Moja szwagierka szczepiąc dzieci , czyniła przed szczepieniem, znak krzyż nad nimi.
5 dni temu / mario
 
a czy jakiś naukowiec wyizolował tego wirusa żeby szczepionka była skuteczna? Podobno wirus w Włoszech jest inny niż ten w Polsce czy USA...Znowu koncerny mad. zarobią mnóstwo kasy oczywiście naszym kosztem
6 dni temu / ref
 
Szczepionka z ingerencja w ludzkie DNA uczyni z każdego zaszczepione mutanta, osobę z osłabiony systemem immunologicznym i/lub wywoła choroby autoimmunologiczne.
8 dni temu / precz
 
Z dostępnych w sieci Niedziela.pl informacji wynika, że szczepionka od Sanofi nie jest nieetyczna, nie korzysta z linii komórkowych od abortowanego dziecka, więc obrońcy życia powinni się cieszyć, że będzie można ratować życie I zagrożone wirusem bez zastrzeżeń etycznych. Chyba że wierzy się w bzdurne teorie, że nie ma wirusa a wszystko to spisek NWO. Wtedy się nie chce nawet akceptowalnej szczepionki, a innych zachęca się do zachowań ryzykownych. Ale jeśli ktoś tak robi to bierze za to odpowiedzialność. Cytat: "Przykładem, który idzie w zgodzie z wymogami bioetycznymi jest, w opinii obrończyni życia, projekt szczepionki francuskiego koncernu Sanofi Pasteur, który w swych poszukiwaniach posługuje się technologią rekombinacji DNA."
8 dni temu / WebSurfer
 
Nie jestem zainteresowana. Z pewnością nie zaszczepię się.
9 dni temu / Dycha
 
Osobiście mogę zaszczepi pana Szumowskiego i jego rodzinę żeby nie było żadnych podejrzeń. A potem resztę rządu ,posłów ich członków ridzin. Pomijam prezydenta bo ten nie chciał się szczepić .
9 dni temu / Krystyba
 
Jak minister mówi 'nie tylko skorzystamy', to ja się zastanawiam o kim mówi 'my'. Na razie wiadomo, że wirus nie jest dokładnie zbadany, ale już wiadomo, że są szczepionki i że są skuteczne. Będzie jak ze środkami ochrony z Chin - znów wyjdzie marszałek i powie z rozbrajającą szczerością 'ktoś nas oszukał'. Dla niektórych polityka to za trudny temat, ich możliwości to co najwyżej stanowisko wójta w jakiejś gminie, a nie rządzenie 38 milionowym krajem.
9 dni temu / M
 
Podczas przesłuchania kongresowego, dyrektor Centrum Kontroli i Prewencji Chorób Center for Disease Control and Prevention ? CDC, dr Robert Redfield przyznał, że szpitale mają ?mocne finansowe zachęty? aby podwyższać liczbę ofiar koronawirusa.Podczas przesłuchania w dniu 31 lipca br., na pytanie Republikańskiego kongresmena Blaine Luetkemeyer, czy szpitale mają ?mocne finansowe zachęty? ang.?perverse monetary incentive? aby zawyżać liczbę ofiar koronawirusa, dr Redfield odpowiedział: ?Wydaje mi się, że to jest prawda i obserwujemy to zjawisko również przy innego rodzaju chorobach, szczególnie w czasie epidemii HIV, np, gdy ktoś miał zawał serca a jednocześnie wykryto u niego wirusa HIV, to szpital preferował wpisanie do aktu zgonu HIV, bowiem to wiąże się z większym zwrotem kosztów. Zatem myślę, że jest to zgodne z prawdą. ? Zatem myślę, że chociaż występuje to rzadziej w przypadku certyfikatów zgonu koronawirusa, ale nie mogę powiedzieć, że nie występuje
9 dni temu / kongres
 
Kiedy zachorują od tego lub umrą pierwsi obywatele, sprawiedliwym będzie, żeby szef MZ miał prawo wybrać sobie jaką tylko zechce wysoką latarnię - może być w stylu retro na Krakowskim Przedmieściu - "jest to taki ciekawy, obiecujący i bardzo pozytywny sygnał"...
9 dni temu / pic
 
my jetesmy tak oglupiali a dzisiaj w Niemczech w Berlinie ponad 20 tysiecy niby wg mitu poslusznych co do wladzy Niemcow odwaznie wyrazilo protest wobec oszustwa maskowego medialnego wirusa i restrykcji podjeli jak zapowiedzieli walke oprawa obywatelskie wobec tych co tak swiat chca zamknac oczywiscie media o tymmilcza pOLSATY RZDOWE INFO WSZYSCY RAZEM CENZURA
9 dni temu / zbigniew
 
Ciekawe co wymyślą żeby nas zmusić? Zamkną nie zaszczepionych w domu? Zablokują konto? Wsadzą do więzienia? Szkoda, że nie ma szczepionki od głupoty, bo coś mi się tak wydaje że zdecydowana większość mieszkańców Polski jest tak zindoktrynowana, że poleci się w kolejce do szczepionki przepychać...
9 dni temu / Polka
 
@Aha Co się boisz? Jak będziesz zaszczepiony to się nie zarazisz.
9 dni temu / trooper
 
Przeznaczoną dla mnie dawkę proponuję Szumowskiemu wbić końską igłą w sam mózg. A mnie mogą zaszczepić ale dopiero w trumnie. Amen.
9 dni temu / Daro
 
Zbawiciel narodu się znalazł, sam się zaszczepić i jedną dawkę więcej sobie weź, ja nie mam zamiaru przyjmować trucizny na chorobę, której nie ma !
9 dni temu / Ja
 
sierpien to miesiac przelewania krwi polskiej wojna 1920 powstanie warszawski wiec kierujacy strategia wirusa musieli uderzyc i grzmia tuby szumowskiego morawieckie trzaskowskie masonskie swiatowe grzmia niech zyja w strachu ci znienawidzeni jeszcze katoliccy Polacy grzmia ze bedzie punktowa izolacja i tak raz po raz
9 dni temu / zbigniew
 
"Symbolika namordnika - Ewa Pawela" z kanału niezaleznatelewizja
9 dni temu / kwiatek77
 
Nigdy !!!! Ani ja ani moja rodzina nie damy się zaszczepić
9 dni temu / IzajaszGB
 
Nowy podatek od głupoty
10 dni temu / mb
 
Kiedy jest ta planowana zmiana ministra zdrowia? Czas na emeryturę polityczną!
10 dni temu / Socrates
 
Mógłby się mnie ktoś zapytać czy chcę, a nie tak na siłę uszczęśliwiać za moje własne pieniądze. Co rządzący mają wspólnego z demokracją? Obecnie już nic. Jesteśmy świadkami rodzenia się nowej dyktatury, a całkiem niedawno skończyła się poprzednia
10 dni temu / xyz
 
To już nie ma się czym zajmować pch24 tylko info że kupią szczepionki? Pozdro
10 dni temu / Xd
 
Elitarne grono...zboczeńców, aborcjonistów, eutanazistów, morderców wszelkiej maści, pogan, ateistów, komunistów, terrorystów, klimatycznych oszustów, kto uzupełni listę? Ja nie chcę być w tym elitarnym gronie Dżumowskiego.
10 dni temu / Szumowski
 
Co z etycznością powstawania tej szczepionki?
10 dni temu / sp
 
szumowski ja ci moją chętnie oddam
10 dni temu / as
 
Byle ta szczepionka bezpłodności nie powodowała.
10 dni temu / Kargul
 
No a jak ktoś się zaszczepi i mimo to zachoruje, to firma wypłaci mu milionowe odszkodowania ? Czy to ryzyko bez gwarancji. Czy tylko producent zgarnie kasę, a dalej to już nie odpowiada. Powikłania też na własne ryzyko ?
10 dni temu / Johnny
 
zapolujemy na grubego zwierza hi hi hi
10 dni temu / edek
 
Może pan, panie ministrze zamówić jedną "szczepionkę" mniej. Ja szczepił się nie będę. Pieniądze zaoszczędzone proszę w moim imieniu dać na pomoc dla ubogich.
10 dni temu / szkielet
 
''ile osób mieszka w danym kraju, tyle tych szczepionek dany kraj otrzyma'' - Czyli PRZYMUSOWE szczepienia, bo po co taka ilość szczepionek, jak liczba osób w kraju? ''WYSZCZEPIĆ'' wszystkich Polaków!
10 dni temu / Buongiorno
 
Ja podziękuję Ale nie skorzystam
10 dni temu / emk
 
Sam sobie wszystkie wbij w tyłek. Ja nie zamierzam.
10 dni temu / Moja
 
Szumowski, tylko spróbuj wydać choćby złotówkę z moich podatków na ten przekręt...
10 dni temu / Jac61
 
Ktos kto odmówi szczepienia powinien być niewpuszczany do budynków użyteczności publicznej i komunikacji miejskiej jako potencjalne zagrożenie epidemiczne
10 dni temu / Aha
 
Ilu mieszkańców kraju - tyle szczepionek. I zapewnienia o nieobowiązkowości szczepień możemy sobie w buty włożyć. Stado musi być wyszczepione, prawda Panie Szumowski? Taka nowoczesna chodowla ludzkiego stada proli... A przy okazji ile nowych schorzeń można wygenerować dla korporacji farmaceutycznych, że o modyfikacji genomu ludzkiego i innych wynalazkach możliwych do ukrycia w szczepionce nie wspomnę. Doświadczenia z Indii i Afryki niczego ludzi nie uczą... Kiedy ludzie nauczą się łaczyć kropki i zauważać cały obraz?
10 dni temu / 123
 
W jaki sposób ta szczepionka ma chronić przed COVIDem? Trzeba go przycisnąć publicznie na konferencji prasowej żeby jako profesor medycyny odpowiedział na jedno proste pytanie. Czy wg aktualnie obowiązującej wiedzy medycznej ludzie zaszczepieni chorują i czy chorując zarażają. Tak albo nie, żeby cała Polska słyszała jak odpowie profesor medycyny, ekspert od maseczek.
10 dni temu / Tolek
 
@Pb Szumowski pierwszy do szczepienia. Czy znowu szykuje się szwindel jak z maseczkami i respiratorami? Ewa Kopacz jakoś nie kupiła szczepionek na świńską grypę i dzięki temu nie poszły publiczne pieniądze w błoto. Koszt wyprodukowania szczepionki 0,7 $, a mafia farmaceutyczna sprzedawała po 11 $. Czy tu będzie taki sam "biznes"?
10 dni temu / trooper
 
Wzrusza mnie postawa ministra Sz. i ten jego obraz ze skrzydłami jak anielskimi wokół głowy. Po co leczyć ludzi chorych na raka, czy karmić głodne dzieci. Wystarczy zaszczepić się na covid-19 i życie będzie piękne, a matka ziemia zadowolona. Szczepionki na grypę tak na prawdę jeszcze nie wynaleziono i co roku są jakieś eksperymentalne, a z covid-19 już się ludzkość uporała. Brawo człowiek !
10 dni temu / Ziuta
 
Ciekawe z jakim instruktorem był na wakacjach
10 dni temu / Rrr
 
Szumowski i ta cała reszta myślą, że nie zbiorą tego co sieją. Oj zbiorą, zbiorą, jeżeli nie w życiu publicznym to w prywatnym. Są tak butni i pyszni, że nie wiedzą o tym, że ?co zasiejesz to zbierzesz?.
10 dni temu / Piotr
 
Ale też mi "doborowe" towarzystwo -" byliśmy w gronie siedmiu państw- Niemcy, Holandia, Włochy..." Kiedy ten Szumowski odejdzie? Najpierw niech zdejmie nam maski..
10 dni temu / Gość
 
Niech zamówi ze 30 mln i sobie i swojej rodzinie i znajomym politykom, bankierom wstrzyknie wszystko, zabezpieczą się na wieki wieków, a reszcie społeczeństwa niech dadzą spokój z eksperymentami medycznymi.
10 dni temu / erdo
 
Sam się zaszczep szumowski
10 dni temu / Pb
 
No to całusy na drogę.
10 dni temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.