DZIŚ JEST:   19   PAŹDZIERNIKA   2019 r.

Św. Jana de Brébeufa
Św. Pawła od Krzyża
Bł. Jerzego Popiełuszki
 
 
 
 

UE mocno wspiera imigrację. Zachęty zadziałają jak magnes i wywołają nowy kryzys

UE mocno wspiera imigrację. Zachęty zadziałają jak magnes i wywołają nowy kryzys
REUTERS / FORUM
#IMIGRACJA    #UE    #KE    #ZACHĘTY    #AFRYKA    #AZYL    #EUROPA    #ORBAN

Wydzielone w budżecie unijnym 10,5 mld euro na Fundusz Azylu, Migracji i Integracji UE będzie zachętą dla mieszkańców Afryki i Azji, szukających miejsca osiedlenia w Europie. Słowaccy politycy uważają, że wiadomość o znacznym zwiększeniu środków dla imigrantów wywoła nową falę przybyszów spoza UE.

 

Jak pisał słowacki portal „Hlavne Spravy” mowa jest o kwocie 10,5 mld euro na lata 2021 – 2027, czyli o 51 proc. więcej niż poprzednim okresie budżetowym UE. Niedawno kampanię o poczynaniach UE przeprowadził na Węgrzech rząd Viktora Orbána, rozmieszczając plakaty z zdjęciami przewodniczącego Komisji Europejskiej Jean-Claude Junckera i miliardera George’a Sorosa, informujące, że to oni starają się zalać Europę imigrantami.

 

Teraz głosy protestu podniosły się na Słowacji. Słowacki poseł do Parlamentu Europejskiego Branislav Škripek skrytykował działania UE i stwierdził, że zwiększenie funduszy na imigrantów ma na celu wspieranie budowy nowych legalnych dróg do UE dla imigrantów. Zdaniem Škripka, fundusze imigracyjne nie będą przeciwdziałały nielegalnemu przenikaniu do Europy mieszkańców Azji i Afryki, lecz będą działały jak magnes, przyciągający nowych chętnych do osiedlenia się w Europie. Mieszanie się organów Unii Europejskiej w kompetencje państw członkowskich europoseł Škripek nazwał ślepą ulicą polityki imigracyjnej.

 

W podobny sposób ocenił politykę UE poseł krajowego parlamentu Słowacji, Ľudovít Goga z partii „Sme Rodina”. Według posła Gogi tak zwiększony budżet ma pomóc rozwinąć legalną migrację oraz wprowadzić obowiązkowe kwoty uchodźców w UE. Jest to więc wysłanie do potencjalnych imigrantów sygnału podobnego, jaki wykonała Angela Merkel w 2015 roku, wywołując kryzys imigracyjny w całej Europie. Zdaniem słowackiego parlamentarzysty przyjęcie kwotowego systemu relokacji imigrantów wymagałoby jednomyślności w Radzie Europejskiej, ale na ten sposób głosowania „demokraci w UE” nie chcą się zgodzić.,

 

PK

Źródła: Webnoviny.sk, Hlavne Spravy


DATA: 2019-03-25 08:17
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
5
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

UE powinna być jak najszybciej rozwiązana, gdyż sukcesywnie niszczy samostanowienie poszczególnych krajów Europy. Wyraźnie widać ,ze UE działa przeciwko narodom Europy i za wszelka cenne chce zalać muzułmanami poszczególne kraje, zamiast pomoc krają Afrykańskim w likwidacji biedy i ubóstwa, a przede wszystkich chronić te ludy przed grabieżą
6 miesięcy temu / cichy
 
He, he, he... I tak gorący entuzjaści UE przyspieszają jej rozwałkę. Jeszcze paręset tysięcy "biednych murzynków" i w UE z dostatku będzie tylko "aby UE rosła w siłę a ludziom żyło się dostatniej".
6 miesięcy temu / ma
 
Dopóki będziemy widzieć a nawet rozumieć dane zjawiska - w tym emigrację - będziemy stali w miejscu. Jak chociaż część ludzi zobaczy kto za tym stoi to sprawa mentalnie ruszy z miejsca.
6 miesięcy temu / Obserwator
 
Sami skazujemy się na bisurmańską niewolę stosując aborcję, antykoncepcję i rozwody. Otwórzmy się na życie jak Najświętsza Maria Panna w swoim zwiastowaniu, które dzisiaj wspominamy. Ona nie odwlekała małżeństwa do trzydziestki i jeszcze później, nie chciała "zabezpieczyć się" przed niechcianym potomstwem i była wierna Józefowi aż do końca. A wtedy będziemy mogli wybudować mury dla ochrony chrześcijańskiej cywilizacji i będzie miał te mury kto obsadzić.
6 miesięcy temu / krisbac
 
Dlaczego z naszych podatków Tusk.Timermans i in. nie dbają o interes Europy? Dlaczego te pieniądze nie trafia do Ojczyzn ich pochodzenia. Może po skończonej kadencji europarlamentarzyści zamieszkają np w Rwandzie. Madagaskarze i in.??
6 miesięcy temu / Tom
 
W obliczu programowego obłędu i zniszczenia narody jeszcze przytomne muszą - powtarzam - muszą zjednoczyć się i wybudować wokół swojego terytorium mury nie do przebycia. To jedyny ratunek w formie widzialnej dla przetrwania, ta zaraza jest zakaźna. Izolacja celem przetrwania. To oczywiste. Trzeba usunąć siłowo elementy szkodliwe. Tak leczy się jednostkę wybijając antybiotykiem lub amputując przyczynę choroby, tak leczy się ogół. Inaczej zostanie po nas pył na czarnych stopach. Czy ktoś usłyszy te wołania?
6 miesięcy temu / Antymodernista
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.