Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Uczniowie masowo rezygnują z religii! Etyka to fikcja! || Ordo Iuris. W imię zasad


Odtwórz w YouTube
 

Uczniowie rezygnują z lekcji religii, ale nie zapisują się na etykę. To pokazuje, że próba zastąpienia nauczania religii w szkołach przez "świecką" etykę okazała się porażką.


DATA: 2021-01-08 07:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Ja też planuje wypisać dziecko z religii. Uczy jej świecka katechetka, już wiele razy musiałem prostować to co powiedziała synowi. A nawet gdyby uczył ksiądz, boję się żeby syn nie musiał słuchać o grzechach ekologicznych i humanizmie. Chociaż w Polsce jeszcze pod tym względem nie jest tak źle, ale pewnie będzie.
4 dni temu / Tomasz
 
Udokomuna Platforma i kompani prowadzi intensywną kampanię ateizującą wśród młodzieży szkolnej. M.in.poprzez demoralizację.
8 dni temu / Zbigniew
 
Religia tylko w salach katechetycznych i prowadzona przez księdza!
8 dni temu / Ul
 
Głowa kościoła chora to wszystko inne pada.
8 dni temu / Rycerska
 
W niemczech wypisałem dzieci z katolickiej religii po tym jak stwierdziłem że to tak na prawdę lekcje o ekologii i dialogu międzywyznaniowym.Lekcje NIE rozpoczynają się znakiem Krzyża oraz modlitwą. Katechezę prowadzimy z żoną posiłkując się starymi katechizmami dla dzieci.
8 dni temu / Hazet
 
Powtórzę lekcji religii w większości szkół nie ma. Księża i katecheci ich nie prowadzą. Kto zrobi z tym porządek?
8 dni temu / Poprawność
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.