DZIŚ JEST:   02   CZERWCA   2020 r.

Św. Marcelina i Piotra
Bł. Sadoka i towarzyszy
 
 
 
 

Uczestniczki spędu „czarownic” w Argentynie znów atakowały katolicką świątynię

Uczestniczki spędu „czarownic” w Argentynie znów atakowały katolicką świątynię
Fot. Diario Chaco
#BLUŹNIERSTWO    #ARGENTYNA    #RESISTENCIA    #CHACO    #KATEDRA    #PROFANACJA    #FEMINISTKI    #LEWICA    #NIENAWIŚĆ    #ABORCJA    #LGBT    #PROSTYTUCJA

Profanowanie kościołów weszło w złą krew feminazistkom z ojczyzny Franciszka. Podczas swoich dorocznych, ogólnokrajowych spędów prześcigają się one w wulgarnych i agresywnych demonstracjach oraz atakach na świątynie. Podobnie było i tym razem, w regionalnej stolicy Resistencia.

 

Czterystutysięczne miasto na północnym wschodzie kraju to główna metropolia regionu Chaco. Była ona w minioną sobotę oraz niedzielę widownią niezwykle gorszących scen. Agresywny tłum, w dużej mierze roznegliżowanych zwolenniczek prawnej swobody zabijania nienarodzonych, obrzucał katedrę kamieniami i zabarwionymi na czerwono tamponami. „Czarownice” urządziły diabelski wprost performance szydzący z Matki Najświętszej i Dzieciątka Jezus. Niektóre doniesienia mówiły o tym, że zniszczyły też  figurę Matki Bożej.

 

Bluźnierczynie podpaliły drzwi katedry, niszczyły elewacje budynków użyteczności publicznej na terenie miasta, malowały hasła wzywające do nienawiści wobec mężczyzn, w tym wobec duchownych.

 

Feministyczne sabaty odbywają się od ponad 30 lat w ramach dorocznego Narodowego Spotkania Kobiet. Ich nieodłączną częścią stały się agresywne demonstracje zwolenniczek tzw. aborcji, legalnych związków jednopłciowych oraz prostytucji.

 

Zlot spotkał się z protestami mieszkańców Resistencii, zaszokowanych zachowaniem „czarownic”.

 

Źródło: Life Site News, Twitter

RoM

 

 

 

 

 

 


DATA: 2017-10-21 19:36
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Wysłać je na Bliski Wschód celem "ubogacenia".
ponad 2 lata temu / zabba
 
Gdyby ci zaszokowani mieszkańcy miasta, czyli wierni, utworzyli kordon dookoła świątyni to nie doszło by do profanacji...
ponad 2 lata temu / April
 
W średniowieczu było rozwiązanie odnośnie takich pań
ponad 2 lata temu / Polak.
 
Takie są skutki szerzącej się w Kościele antykatolickiej herezji głoszącej konieczność układania się ze światem, z pominięciem słów Pisma Świętego mówiących, że katolik nie jest z tego świata. Gdyby pewni duchowni nie popierali tak aktywnie aktualnego demokratycznego systemu faktycznie zezwalającego na prześladowanie chrześcijan i profanowanie kościołów, gdyby w Ameryce Południowej nie wspierali organizacji takich jak FARC, to takich gorszących scen w Argentynie byśmy nie widzieli.
ponad 2 lata temu / kribac
 
A co na to Franciszek? Towarzyszy im...? Pochyla się nad nimi? Wstyd za takie panie...Ale Franciszek milczy...ciekawe dlaczego?
ponad 2 lata temu / DNA
 


 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.