Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

Tysiące Polaków wzięło udział w akcji Polska pod Krzyżem. Zobacz świadectwa uczestników


Odtwórz w YouTube
 

Tysiące Polaków wzięło udział w akcji modlitewnej Polska pod Krzyżem. Prezentujemy świadectwa niektórych uczestników.


DATA: 2019-10-01 11:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@Anielka Chyba nie rozumiesz mojej argumentacji. I naprawdę nie pouczaj mnie o szatanie, bo chyba zakładasz, że każdy katolik wie kim on jest. No i nie używaj jakichś bajkowych zwrotów, bo szatan to nie wampir. No chyba że Cię tego uczyła twoja babcia ? Wieszczysz rychłe nawrócenie Polaków? OBY tak się stało, ale masz jakąś wizję? Czy to tylko pobożne życzenie? Czy w ogóle twój katolicyzm to jakieś czary mary? Poza tym skąd wyciągnęłas wniosek, że Pan Jezus opuścił Polskę? Jak Ty to pojmujesz?
3 miesiące temu / Elle
 
@Elle Pan Jezus Chrystus nigdy nie opuscil Polski. Tylko niektorzy Polacy opuscili Jezusa. Ale oni powroca do niego I to juz niedlugo. Doswiadcza jaka krzywde uczynil im szatan. Wlasciwie to juz doswiadczaja. I beda przepraszac Pana Boga na kolanach za swoje grzechy. Juz sie to dzieje. Ci ktorzy dali sie omamic przez szatana przejza na wlasne oczy jak ich oszukal I oszukuje. On zabieze im wszystko bo on jest taki okrutny ze zabierze ci pokarm, wyssie twoja krew I nawet zabierze ci dusze jesli mu pozwolisz. Nie nauczyla cie o tym twoja Polska Babcia? To bardzo przykre. My Polacy wyssalismy to z piersi naszych matek. Niektorzy zboczyli z ziemskiej drogi do nieba, ale my ich nawrocimy modlitwa I rozancem. Jak bedzie trwoga do beda uciekac do Pana Boga. Nie mamy miejsca dla szatana w Polsce. Nasz krol Jezus Chrystus wybawi swe dzieci, a szatana wypedzi do piekla. Amen!
4 miesiące temu / Anielka
 
Jak na 40mln naród w 95%katolicki to cos niewiele????
4 miesiące temu / Qerax
 
O jakim Katechizmie mówisz? Modernisty J.P.II? Tak czytałam i czytam bo muszę aby się upewnić i mieć PORÓWNANIE JAK BYŁO a JAK JEST. Polecam Katechizm św.Piusa X. To wymaga wiele czasu, samozaparcia i jest BARDZO BOLESNE gdyż człowiek odkrywa, że był ZMANIPULOWANY i nieświadomie uczestniczył w budowaniu nowej organizacji religijnej. Indoktrynacja we wspólnotach N.E. pozostawia duże zamieszanie po sobie wymagające posprzątania i UPORZĄDKOWANIA. Masz rację NALEŻY POGŁĘBIAĆ WIEDZĘ religijną ALE W OPARCIU O prawdziwe i wiarygodne ŹRÓDŁA a NIE JAKIEŚ ODCZUCIA- BAJDURZENIA NEOFITÓW, nawiedzonych i biegania na WYDARZENIA / objawienia. Jak zaleca Ks.Bałemba Biblioteka 58"; książki Wydawnictwa Tedeum; Religijne książki WYDAWNICTWA Antyk; Czasopisma PCh na bieżąco informujące o POSTĘPIE w NISZCZENIU KOŚCIOŁA itp. Twój zachwyt nad wydarzeniami RELIGIJNYMI z dużą ilością księży może OSTUDZĄ dwa historyczne II.S.W. 1962/65 i ASYŻ. Czy wiesz o czym, mowa ?Warto uzupełnić BRAKI.
4 miesiące temu / iskierka > Tere
 
Jeśli masowe spotkania ewangelizacyjne ożywia ZYCIE SAKRAMENTALNE to w porządku.
4 miesiące temu / Elle
 
Nie mogłam uczestniczyć we wspólnej modlitwie . Łączyłam się w modlitwie w swojej parafii. "Któż jak Bóg"
4 miesiące temu / elwe
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.