Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   STYCZNIA   2021 r.

Św. Ildefonsa, biskupa
Bł. Wincentego Lewoniuka
 
 
 
 

Tylko u nas! Tak Toruń modlił się w intencji nawrócenia promotorów satanizmu [RELACJA VIDEO]


Odtwórz w YouTube
 

W piątek 8 marca w toruńskim Centrum Sztuki Współczesnej odbył się wernisaż Mariny Abramović. Bałkańska „artystka” w swojej „sztuce” odwołuje się do okultyzmu i satanizmu. Wobec tak skandalicznego wydarzenia katolicy nie mogli pozostać obojętni.

 

 

Już ponad 15 tysięcy osób podpisało się pod protestem przeciwko wernisażowi „dzieł” Mariany Abramowic, który od 8 marca można obejrzeć w Toruniu.

 

 

Poparcie dla petycji można wyrazić za pomocą serwisu protestuj.pl.

Zachęcamy do sprzeciwu wobec promocji duchowego zła!

 

 

Podpisz apel TUTAJ.

 


DATA: 2019-08-22 14:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Dlaczego Nasi pasterze Biskupi nie włączyli się do tej modlitwy w Toruniu ????????
ponad 1 rok temu / henryk33
 
Gdyby Pan Bóg chciał nawrócić Belzebuba zrobił by to. Ceni sobie jednak godność swojego stworzenia i tylko ostrzega za co grozi "czapa". Belzebub tą troską pogardził, więc ma przyobiecaną swoją zgubę. Ci za których się modlicie znają Pana Boga ale nim gardzą, dlatego są satanistami. Nie modlitwy im trzeba ale wezwania do nawrócenia a dla zatwardziałych kata.
ponad 1 rok temu / agricola
 
Duchowe zło to pedofilia w kościele, lepiej za to się módlcie!
ponad 1 rok temu / Duchowe Dobro
 
halo tu ziemia -jest internet
ponad 1 rok temu / chichot
 
Resort kultury sprawuje bezpośredni nadzór nad tum Centrum Sztuki Współczesnej i niech sie Gliński głupio nie tłumaczy.To juz nie pierwszy raz gdy ten minister udaje greka.
ponad 1 rok temu / do Przemysław
 
musiałbyś zamknąć internet bo to tamtędy wchodzą ,wpisz sobie w wyszukiwarce "filmy i seriale z diabłem " "Szatan grasuje w Hollywood" to wszystko jest dostępne dla naszej młodzieży ,a tej pani tylko robicie reklamę inaczej nikt by nie poszedł na tę "sztukę'
ponad 1 rok temu / do Andrzej
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.