DZIŚ JEST:   21   STYCZNIA   2021 r.

Dzień Babci
Św. Agnieszki, męczennicy
Św. Epifaniusza
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Tak jakby najpierw, wypić truciznę , by mieć potem, swoje jednoznaczne i niepodważalne zdanie o tym ,że . . . zdycham! Brawo!!! - logice sublimatycznej, bo zanim coś wydedukuje to . . . zniknie!
4 dni temu / AndrzejBR
 
Trzeba czytać Tygodnik Powszechny bez uprzedzenia ideologicznego i dopiero wydawać własną opinie jego przesłania.
5 dni temu / nn
 
to jest raczej Tygodnik Bolszewny ...
7 dni temu / joe
 
Judaisci pretendujacy do sukcesji Narodu Wybranego ktory na Pustyni otrzymal 10 Przykazan Bozych, zamiast nich kieruja sie swoimi siedmioma przykazaniami moralnymi rozpisanymi na 619 micwot-przykazan z ktorych poszerzaniem nie maja problemu.Najwidoczniej katolickiemu, a jakże Tygodnikowi Powszechnemu nie przeszkadza, aby Dekalog nie postepowych katolikow uzupelnic nastepnym przykazaniem Bozym?
7 dni temu / stan
 
ile osób wtedy umiało czytać? kto to byli ci wszyscy? ,mówimy o dniu dzisiejszym i na obecna chwile potrzebne argumenty
7 dni temu / do M.
 
@ech: Papież Klemens XI w konstytucji apostolskiej "Unigenitus Dei Filius" potępił 101 tez jansenisty Paschazego Quesnela, wśród nich: "Pożyteczne i konieczne zawsze i wszędzie i dla wszystkich jest to, by studiować i poznać ducha, pobożność i tajemnice Pisma Świętego" oraz "Czytanie Pisma Świętego jest dla wszystkich". Jak to powiedział św. Wicenty z Lerynu: "Źródłem wiary jest "Pismo święte", ale jego interpretacja może być najrozmaitsza; nawet diabeł czyni z siebie egzegetę. Pewna jest ta interpretacja, która harmonizuje z sancti maiores, z poprzednikami w wierze".
7 dni temu / M.
 
dziwne powoływać się na Pismo Święte jednocześnie je negując i zabraniając je czytać bo tak wynika od słów cyt. "Dla katolika rzeczą oczywistą jest..."
7 dni temu / ech
 
Czyli wartoby wspomnieć film Pana Krystiana Kratiuka, kiedy zmienią nam Pismo Święte. Warto także posłuchać Ks. Szymona Bańki FSSPX w tym filmie O czym nie wiedzą ateiści? katolicy zresztą też....
7 dni temu / Polecam
 
"Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową. Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy - niech będzie przeklęty!" Ga 1, 6-8
8 dni temu / Ruben
 
''Lutrowski Obłudnik Powszechny''
8 dni temu / andrzej
 
Inaczej mówiąc, Pascendi Dominici Gregis w praktyce
8 dni temu / M.
 
Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi?.
8 dni temu / kali
 
Kościół otwarty powinien zostać przez papieża i biskupów zatrzasnięty, bo są w nim niebezpieczni ludzie zagrażający nie tylko wiernym, ale całej ludzkości i zdrowemu rozsądkowi
8 dni temu / DNA
 
przeciez tygodnik powszechny to odnoga mychnika jego gazety
8 dni temu / olek
 
Modernizm w czystej postaci. A przecież Jezus powiedział że ani jedna jota nie może zostać zmieniona. Koniec i kropka.
8 dni temu / Polka
 
TP cały czas talmudyzował katolicyzm i nadal to robi.
8 dni temu / Raróg
 
Może Badacze Pisma świętego, od 1933r. świadkowie Jehowy zmienia nazwę na ew. Tyg Powsz?>
8 dni temu / mia
 
Czyli TP już wprost mówi, że nie ma żadnego Boga i objawionej przez Niego drogi do zbawienia tylko taki luźny zbiór dobroludzkich zasad, który zmienia się w zależności od potrzeby.
8 dni temu / Robert
 
Czytając Tygodnik Powszechny i miesięcznik ZNAK z lat 60 odniosłem wrażenie, że katolicy otwarci z tamtego okresu potrafili jednak prowadzić dyskusję oraz trzymać się etyki chrześcijańskiej. Teraz Tygodnik Powszechny i miesięcznik ZNAK dają do ateistycznego pieca oraz co więcej zaczepiają wierzących zasiewając w nich nie tyle co ziarno wątpliwości co po prostu wirus apostazji.
8 dni temu / Polishwolf97
 
Jaśnie oświeceni tygodniczanie, zagłębić się to Katolik powinien w Etyce Katolickiej autorstwa Ks. Woronieckiego, prwadziwego znawcy Tomasza z Akwinu, bo to co wy tam dyrdymalicie jest plugawieniem Wiary Katolickiej a nie jej nauczaniem!
8 dni temu / AndrzejBR
 
Gdyby Chrystus zakładłą ewolucję i dopsowywanie ewangelii do świata i ludzkiej pzerności, głupoty i pychy, yo by nie wyraził obawy czy znajdzie wiarę jak przyjdzie powtórnie. Ot i to wystarczy, żeby skompromitować takie chamskie i prostackie artykuliki. Trawestując... Tgodnik Powszechny to gazeta dla pustych religijnie ludzi, którzy miarą włąsną traktują religię i uwierzą w byle co, tylko nie w nakazy boże.
8 dni temu / DNA
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.