DZIŚ JEST:   20   CZERWCA   2018 r.

Bł. Benigny z Trzebnicy
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Bardzo prosiłabym o usunięcie przymiotnika "katolicki" przy Tygodniku Powszechnym. To czasopismo od dawna nie jest katolickie o podobnie jak inne " grupy społeczne" powinno załozyć własny "kościół, zgromadzenie". Z katolicyzmem nie maja już zbyt wiele wspólnego. Bo czyż można tak mówić o czasopiśmie , które w pewnym sensie promuje homoseksualizm, islamizacje Europy ? Naprawdę czytam różne artykuły i przeglądam różne strony i mam wrażenie że Ci wszyscy ludzie , którzy są za przyjmowaniem muzułmanów nie potrafią myśleć , analizować a przede wszystkim nie znają historii. Nie mówiąc o tym ,że nie mają pojęcia o Islamie i jego zasadach. Jak katarynki powtarzają to co mówi TVN , Gazeta Wyborcza itp media.
ponad 2 lata temu / Polka
 
Z POLSKI WYJECHAŁO OD 7-9 MLN POLAKÓW /ZRÓDŁO WIEDZY ROZMOWA MINISTRA SIENKIEWICZA Z P BELKĄ -TASMY/TO ZANOSI SIE NA LEPSZA POLKĘ Z PRZYTUPEM NIŻ NAM OBIECUJĄ
ponad 2 lata temu / FURNANESCU
 
Wielki eksperyment masonerii w Jewropejskim Kolchozie. Wymieszac narody, rasy, religie, zrobic totalna rewolucje i zniszczyc moralnosc, zeby z tego totalnego bajzlu, wyhodowac nowego HOMO-SOVIETICUS, NOWY MOTLOCH - EUROPEJSKI NAROD.
ponad 2 lata temu / Moimzdaniem1
 
jak najbardziej przyjmowac! niech zamieszkaja w redakcji TP, reszte upchnac u Bonieckiego w domu, a takze niech Reszka da dobry przyklad i z tuzin ulokuje u siebie :)
ponad 2 lata temu / razorrr
 
Pan ksiądz Boniecki jakoś nigdy nie był na misjach wśród arabów czy choćby u murzynów. Siedział zawsze na cieplutkich i bezpiecznych posadach. Zatem nie ma żadnego moralnego prawa dawać Polakom pouczeń.
ponad 2 lata temu / [email protected]
 
poproszę o zamieszczanie linków, nie mogę znaleźć tej rozmowy, a chciał bym przeczytać.
ponad 2 lata temu / Bartek
 
Zawsze bierze się na litość dzieci. Na granicy stoi biedne głodne dziecko. Lepiej żeby nasze dziecko musiało uciekać za granice by nie zrobiono z niego bombę ćwiczebną. Niech zapakują plecaki i jadą pomagać tym, którzy walczą przeciw tej bandzie morderców i swoje wypowiedzi przedstawią np w ONZ i całej reszcie, by ci ludzie nie musieli ze swego kraju uciekać. Zachód przyjmuje bez wyjątku kazdą ilość Polaków, chociaz nie ma już dla nich pracy, a nam wpycha to czego już niechce, czyli islam. Chciał tanią siłę roboczą to ma. A teraz chce swoje pomordowane dzieci zastapić Europejczykami z biednej Wschodniej Europy. To oczywista polityka. Zniszcyli swoje kraje, zasiali zamęt i śmierć w Afryce i na Bliskim Wschodzie, a teraz niszczą nas, udając miłosiernych, Zobaczymy czy nowy prezydent będzie za nami czy przeciw godząc się na przyjęcie muzułmanów.
ponad 2 lata temu / blanka
 
Mała poprawka do tekstu: Poza Polską nie przebywa 2 mln obywateli, a 8 mln obywateli - o czym mówił Pan Grzegorz Braun. Hasło, że od czasu wejścia Polaków do UE wyjechało 2 mln ludzi jest czysta propagandą, powtarzaną od 10 lat, bo tysiące nowych ludzi wyjeżdżają z Polski co roku.
ponad 2 lata temu / Grzesiek
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.