DZIŚ JEST:   04   SIERPNIA   2020 r.

Św. Jana Marii Vianneya
Św. Rajnera ze Splitu, męczennika
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Kaczyński od początku nie chce wygranej Dudy. Inaczej projekty z zamrażarki 447,Stop aborcji eugenicznej, Stóp pedofilii byłyby już przyjęte.
28 dni temu / agata
 
Niestety pan Duda już nie wygra, dzieci nienarodzone dalej nie mają prawa do życia a można to było ustawą zabezpieczyc.
28 dni temu / Erty
 
Jak słusznie zauważył R.Winnicki - gdyby się okazało że 7% zyskali nie narodowcy a zboczeńcy Biedronia to mielibyśmy dziś "ofensywę liberalną" Dudy i licytowanie się z pedroniami o związki partnerskie. To jest chwilowa walka o głosy - okazało się że do wygrania wyborów sam "beton" nie wystarczy...
29 dni temu / Wojtek
 
@Elżbieta, ma Pani prawo do własnych wyborów, to dobrodziejstwo demokracji. Jak sądzę zostanie Pani w domu. Lewacy w domu nie zostaną, być może już za tydzień będziemy mieli tęczowego prezydenta. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
29 dni temu / Michu.
 
@Michu, nie przekonał mnie Pan. Jest Pan mocno przekonany o tym, że socjalizm to dobre rozwiązanie, a Duda to dobry kandydat. Ja wręcz przeciwnie. W tej sytuacji musimy pozostać przy swoich zdaniach. Ale dziękuję za podjętą próbę przekonania mnie, że kandydat Duda to mniejsze zło. Bardzo dziękuję @Artur za ten komentarz. Mogę się podpisać pod nim obiema rękami. Zostało jeszcze kilka dni na podjęcie ostatecznej decyzji, ale na ten moment myślę, że moja pierwsza decyzja o oddaniu głosu nieważnego była dobra. Ja przecież już wybrałam Bosaka. A skoro nie ma go w drugiej turze, a obaj kandydaci są nie do przyjęcia, to dlaczego miałabym być żyrantem tego co będzie się działo za prezydentury któregoś z nich? Żadnego nie uważam za mniejsze zło. Jeśli wygra Duda, to powie, jak to oni mają w zwyczaju, że dostał mandat od narodu, że narodowi podoba się to co robi. Ale oddam głos nieważny, aby ktoś nie wykorzystał go do sfałszowania wyborów i nie poszedł na konto jednego z nich
29 dni temu / Elżbieta
 
@ Ryś: Masz krótką pamięć, interesujesz się polityką doraźnie albo jesteś PO-wcem? Wybieraj! PIS, pomimo "zażyłości" z prezydentem Trumpem, jest równiż tą partią, która pchała nas w objęcia Unii. A współczesna Unia chętnie udziela pożyczek, zwanych od niechcenia "pieniędzmi z Unii", byśmy w przyszłości nie mieli ochoty na polityczny rozwód z nimi. Jednakże i w tym względzie jest kolosalna różnica między PIS-em a PO. PIS stara się te pieniądze mądrze spożytkować, a PO - co przez osiem lat z wielkim zapałem nam wszystkim udowodnili - konsumować lub powiem to najdelikatniej lekkomyślnie trwonić. Teraz również Unijni lewacy mają wielką ochotę im sypnąć... Co zaś tyczy przedłużających się wyborów i pana Trzaskowskiego, to - przynajmniej oficjalnie - jest to zasługą pana Gowina. Reasumując, tak czy inaczej, musimy wykonać skok do mętnej wody, ale mamy też wybór - z kamieniem przywiązanym do szyi lub bez tego kamienia.
30 dni temu / W-Sawa
 
Dajcie już spokój z tym farbowanym lisem Dudą. Takiej perfidnej partii udającej patriotów i katolików jak PIS jeszcze nie było w parlamencie. Z jednej strony mamy do wyboru sodomitów a z drugiej socjalistów zamykających Kościół i zniewalających społeczeństwo fałszywą pandemią. Jako tradycyjny katolik nie idę już na drugą turę. Bóg w swej wszechmocy może użyć naszych jawnych wrogów aby potłuc te bezbożne i pyszne łby pisowców aby stali się naprawdę prawi i sprawiedliwi a nie tylko z nazwy. Po co komu łże prawica mordująca dzieci nienarodzone, atakująca przez policję ludzi broniących ich miasta przed propagandą LGBT oraz rozganiająca pielgrzymkę na Jasną Górę? W TVP propaganda jak za Urbana - kłamstwo goni kłamstwo oraz cenzura..., a miało być inaczej niż za lewackiej PO. Mam już swoje lata i pamiętam czasy PZPR i powiem tak: to co wyprawia PIS jest podobne w przekazie do tamtych "wartości" tylko ubrane w "konserwatywny" język. PIS jest jak modernizm w Kościele.
30 dni temu / Artur
 
@ W-Sawa Pamiętajmy, że Trz. został kandydatem na prezydenta dzięki polityce PiS.
30 dni temu / Ryś
 
@ Paulus Jeśli dodać głosy Trz. i H., to D. nie ma szans, a H. ma opinię człowieka Kościoła. Jednak przecież rząd pozostanie PiS, skąd więc takie czarnowidztwo.
30 dni temu / Ryś
 
Jeszcze nie tak dawno chciał wpisać do konstytucji przynależność do Unii Europejskiej... zwykłe mydlenie oczu...
30 dni temu / Marcin
 
Instytucja prezydenta skrojona dla Jaruzela i Bolka powoduje tylko paraliż państwa, powinna to być albo funkcja wyłącznie reprezentacyjna albo tzw system prezydencki - prezydent kieruje rządem a Sejm zajmuje się tylko prawem
30 dni temu / Tom
 
"Jeszcze się taki nie narodził, aby wszystkim dogodził". To powiedzenie powinien sobie wziąść do serca prezydent Duda na ewentualną drugą kadencję, bo myślę że to była głowna wada jego prezydentury. Nie da się być "prezydentem wszystkich Polaków" i wszystkim dogodzić i zrobić dobrze, bo jak się ma własne poglady i zasady wg. których chce się żyć, to kierując się w polityce i podejmując decyzję zgodnie z tymi poglądami, zasadami i sumieniem, jest równoznaczne że dla niektórych bedzie się wrogiem, koniec kropka!, to samo dotyczy relacji z zagranicą. Ale jednak za tydzień druga tura wyborów, czy komu się to podoba czy nie, to prezydent zostanie wybrany, dla wierzących i osób ktorym dobro Polski leży na sercu wybór może być tylko jeden- Andrzej Duda, bo innaczej czeka nas paraliż państwa przez wetowanie ustaw Rządowych, otwarcie szeroko drzwi tęczowym bolszewikom i deprawacje dzieci oraz zielone światło na limity uchodźców o innych żałosnych konsekwencjach nie wspomnę.
30 dni temu / Paulus
 
Nie ma czegoś takiego, jak konieczność wyboru mniejszego zła. Nikt nie ma prawa zmuszać kogokolwiek do wyboru między dżumą a cholerą. Z dwojga złego nie wybieram żadnego.
30 dni temu / Ewa
 
Te wybory, to nie tylko wybór prezydenta RP, to czas, w którym na szali jest nasza tożsamość historyczna i nasza przyszłość. Lewa strona "naszej" i światowej polityki wysunęła najcięższe i najbardziej brutalne działa, jakimi na dzień dzisiejszy dysponują. W ich ofensywie dominuje kłamstwo, arogancja i hasło "choćby po trupach". Czym możemy i jak należy się temu przeciwstawić? Nade wszystko potrzebna jest nasza zdecydowana i odpowiedzialna reakcja, czyli masowe - jak nigdy dotąd - pójście do wyborów. Potrzeba nam też więcej pokory, w szczególności ze strony niektórych polityków i zwolenników Konfederacji, a do których też należę. Konfederacja po pierwszej turze nabrała powietrze w płuca, ale na znaczące działanie trzeba jeszcze nieco poczekać. Dzisiaj wykażmy się rozsądkiem i - jak już wspomniałem - odrobiną pokory, dla dobra Ojczyzny i nas samych.
30 dni temu / W-Sawa
 
Do @Leopold Szantaż emocjonalny? Dziękuje. To nie działa. 5 lat temu Duda dostał szanse i ja zmarnował. Głosowałem na prezydenta RP a dostałem prezydenta Polin. Drugi raz nie popełnię tego błędu. Nie muszę wybierasz między rzecznikiem interesów Izraela a rzecznikiem interesów Niemiec. I nie będę.
30 dni temu / emk
 
Takie wydarzenia jak operatywka "naszych" sędziów w niemieckiej ambasadzie, zachowanie władz wobec amerykańskiej ustawy 447 i to żałosne i hańbiące procedowanie nowelizacji ustawy o IPN pod dyktando, definitywnie rozwiały moje wątpliwości w kwestii suwerenności naszego kraju.
30 dni temu / tak tylko
 
Związany z PIS bloger i wydawca Gabriel Maciejewski 2-3 dni temu na swojej stronie opublikował artykuł, w którym przedstawił konieczność poddania sie dyktatowi USA i wprowadzenia przywilejów dla homoseksualistów.Oczywiscie dla naszego ratunku. Wcześniej w ten sam sposób zakomunikował konieczność uznania roszczeń żydowskich i jak wiemy, to sie dzieje. Ostatnia swoja wypowiedż jakos mętnie uzasadnił,ale jej sens jest taki,że bez względu na wynik wyborów w dniu 12 lipca zostanie podjeta próba odgórnego zgenderyzowania Polski.Jeszcze w poprzedniej kadencji Jarosław Kaczyński twierdził,że "małżeństwa" homoseksualne nie przejdą. Dzisiaj Duda juz tylko robi zamieszanie wokół adopcji dzieci.Widzimy,że nie ma "nieprzekraczalnych granic". Wybór,jeśli ktos go podejmie, jest tylko między tempem i brutalnością metody w niszczeniu naszego kraju.Łagodniej i mniej boleśnie wcale nie znaczy lepiej.Może to ważne,czy przez poparcie "mniejszego" zła nie otwieramy sie na zło w ogóle
30 dni temu / Mirek
 
I jeszcze jedno. Nawet projektu Stóp pedofilii nie byli w stanie doprowadzić do rangi obowiązującego prawa. To nie jest żadne mniejsze zło. Popierają pedofilię, nie mówiąc o szeroko rozumianej eugenice. Kłamią, jakoby niemiecka gazeta atakował prezydenta. Axel Springer jest koncernem żydowsko-amerykanskim. Nie ma różnicy między Dudą a Trzaskowskim.
30 dni temu / ada
 
Ludzie Kościół uczy, że w sytuacji w której jest trudny wybór zawsze trzeba wybrać mniejsze zło. Mówi o tym pewien wierny Chrystusowi Ksiądz, którego kocham i słucham nieustannie. Jeśli nie zagłosujecie na Dudę w 2 turze to żebyśmy potem wszyscy jako Naród nie płakali, jak stery przejmie Trzaskowski. Wtedy ci, co mogli oddać głos na Dudę, a go nie oddali będą współwinni zaistniałej sytuacji. Chroń nas Boże przed taką sytuacją.
30 dni temu / Leopold
 
Redakcja raczy żartować. To jest konserwatywna ofensywa? To kość rzucona katolikom pod stół. Kość bez odrobiny mięsa.
30 dni temu / ada
 
Posłuchajcie, co mówi na YT Grzegorz Braun na temat zakulisowych umizgów PiSu do Konfederacji na tydzień przed wyborami. Hasło: ''Duda czy Trzaskowski? Grzegorz Braun''
30 dni temu / Ewa
 
@Elżbieta Jeszcze tylko dokończę odnośnie Krzysztofa Bosaka to rzeczywiście nie mam powodów żeby mu nie wierzyć. Myślę, że w obliczu realnego zagrożenia zwycięstwem tęczowego kandydata z partii cechującej się niegodziwością, powinien odłożyć animozje na bok i oficjalnie poprzeć Pana Prezydenta Dudę. Być może korwinowcy zablokowali takowe poparcie. To tylko przypuszczenia.Jednak obserwując wielki entuzjazm i energię prezydenta na pewno sobie poradzi.
30 dni temu / Michu.
 
@Elżbieta, Nie możesz winić prezydenta za ekspansję LGBT, ponieważ jest to trend ogólnoświatowy. Jednak zauważ, że rząd i prezydent stara się temu sprzeciwiać. Jednoznacznie od dawna negują możliwość homomałżenstw oraz ewentualną adopcję dzieci. Na parady zezwalają władze lokalne mają takie uprawnienia. Zgodzę się, że trzeba działań bardziej stanowczych, ale zauważ, że sądy często bronią lewaków. Należy zreformować sądy, być może teraz po zmianach w sądzie najwyższym będzie łatwiej. Za LGBT stoi Unia, potężne pieniądze i opozycja wraz z mediami. Myślę, że prezydent wraz z rządem będą coraz odważniej walczyć z ideologią LGBT. Jak TrAskowski wprowadzał ją w stolicy media publiczne i rządzący zdecydowanie się sprzeciwiali. Zobacz jak prezydent jest atakowany właśnie przez tęczowe środowiska, wiedzą że on się nie zgodzi na deprawację dzieci. Prezydent Duda to nie mniejsze zło, ale dobry wybór stara się godnie reprezentować Naród i działać w naszym interesie.
30 dni temu / Michu.
 
Odnosię się do komentarza "Wybierać między masonerią francuską a szkocką? Chyba wiadomo co zrobić. Nie głosować!!!! Zło zawsze jest złem a konsekwencje są chyba jasne." Tylko w teorii masz rację, bo twój wybór ma wpływ na to co będzie za jakiś czas w Polsce. Jeżeli wygra tęczowy Rafał to na pewno przyśpieszy to realizację planów "Tęczowej Polski". Jak wygra Duda to masz pewność że 4-5 lat za bardzo się nie rozpanoszą. Szczególnie, jeżeli udałoby się zmienić konstytucję zakazując wychowywania dzieci tęczowym parom. Piękna mowa typu jeden i drugi to zło, więc olewam obu. Żeby zło zwyciężyło wystarczy, aby dobrzy ludzi nic nie robili, czyli zostali w domciu i pozwolili gorszej opcji wygrać. Wtedy na pewno będzie lepiej. Katolik jeżeli ma wybór mniejszego zła to tak robi, szczególnie gdy za progiem czai się tęczowa zaraza.
30 dni temu / True
 
@Elżbieta, Wie Pani, ja uważam, że nie możemy nazywać rozdawnictwem programów, które pomagają rodzinom. Co do 500+ wprowadziłbym kryterium dochodowe, żeby pieniądze nie trafiały np. Dla bogatych, bo oni poradzą sobie sami. Absolutnie programy socjalne nie są uwłaczające tylko potrzebne . Nawet bogate kraje wspierają społeczeństwo , my jesteśmy krajem na dorobku, w ten sposób ograniczamy sferę ubóstwa. Czy wiesz, że jak mówił prezydent Duda wiele tysięcy dzieci dzięki 500+ wyszło z biedy, to jest czyste dobro. Nasze podatki powinny iść na ważne cele właśnie pomoc rodzinie, chorym, niepełnosprawnym, czy seniorom. Zapowiedź 14 emerytury jest dobra ponieważ emerytury nie są wysokie i starszym ludziom przyda się każdy dodatkowy grosz. Nikt dotychczas nie myślał prospołecznie, dopiero dobra zmiana wprowadza w życie solidaryzm społeczny, żeby większość korzystała z rozwoju kraju, a nie tylko elity. Także Pani Elżbieto możemy rozważać modyfikację programów, ale powinny być zachowane.
30 dni temu / Michu.
 
Duda czy Trzaskowski? Grzegorz Braun - najnowszy komentarz
30 dni temu / Elżbieta
 
Sz p prez Duda,dlaczego nie wniósł p tego projektu do tej pory,było 5 lat czasu,co z frankowiczami,a ja czekałem na odtajnienie aneksu WSI,też się niedoczekalem,a obiecywali,wszyscy byli prez,od p Walesy zaczynając ,na p Dudzie kończąc i co nic,itd,itd
30 dni temu / Kazimierz
 
Przykry: 5G, przymus szczepień, amerykańskie wojska, horrendalne otwarte długi w USA, obiecanki cacanki jak ujawnienie aneksu, likwidacja NFZ, aborcja, kwota wolna od podatku, smieciówki, lista długa. Nie chcemy Trzasnietego, ale Doda zawiódł w wielu kluczowych sprawach.
1 miesiąc temu / Bilans obietnic
 
Lepiej późno niż wcale. Dobrze że w II turze trwa walka wokół postulatów prawicy a nie np Biedronia. Kolejny dobry krok prezydenta Dudy.
1 miesiąc temu / raf
 
@Michu, pisze Pan, że Bosak zagłosuje na Dudę, ponieważ powiedział, że nie zagłosuje na Trzaskowskiego i odda głos ważny. I Pan mu wierzy! To jest miód na serce. Ja też mu wierzę po wielu latach przyglądania się jego działalności, a teraz dodatkowo wspartego w niej przez takich szlachetnych, godnych zaufania, odpowiedzialnych ludzi jak chociażby Grzegorz Braun.
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
@Michu, cieszę się podjął Pan próbę obrony prezydentury kandydata Dudy. Ja naprawdę czekam na argumenty, które pozwolą mi zagłosować na niego jako na mniejsze zło. Niestety 500+ i wszelkie inne rozdawnictwo 13tki, 14tki, wozy strażackie jest dla mnie kontrargumentem. Robiłam co mogłam w 2015 r, żeby nakłonić do refleksji i wycofania się z tego pomysłu. Wielokrotnie pisałam do M. Wasserman, przez mojego znajomego z PiS, do Terleckiego. Oczywiście nie doczekałam się żadnej reakcji, a projekty rozdawnictwa rozwijały się. 500+ pomimo tego, że wielu rodzinom pomaga, to w ogólnym rozrachunku odbiera im godność. Czy byłby Pan w stanie podać konkrety, co kandydat Duda zrobił dla dobra dzieci i rodziny oraz w jaki sposób staje przeciwko LGBT? Ja przypominam sobie ataki policji na protestujących przeciwko tęczowym marszom, ograniczenie edukacji domowej, tęczowe piątki i inne zakusy na szkołę, czego jako matka uczennicy doświadczam. Co z ochr. życia poczętego, stop pedofilii
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
Wybierać między masonerią francuską a szkocką? Chyba wiadomo co zrobić. Nie głosować!!!! Zło zawsze jest złem a konsekwencje są chyba jasne.
1 miesiąc temu / Jfk
 
Trzeba słuchać bardziej Boga a nie ludzi.
1 miesiąc temu / Jfk
 
Podpaski,musztarda i zupki chińskie. A gdzie obietnice zakazu aborcji całkowitej wypowiedzenie konw stambulskiej
1 miesiąc temu / Jfk
 
@Elżbieta ja mam inne zdanie. Napisałem pozytywnie o Narodowcach, ale zdecydowanie popieram Pana prezydenta Dudę, bo przez 5 lat pokazał, że leży mu na sercu dobro dzieci i rodziny. To człowiek ideowy staje przeciwko lewackiej machinie, widzisz ile wyborcze i inne szmatławiec wylewają pomyj. Robią tak, bo chcą ponownie okradać Polaków np. z vatu i chcą wprowadzać lewacką homoideologię. Dzięki Prezydentowi kobiety ponownie pracują o 7 lat krócej a panowie o 2 jak to było poprzednio. 13 emerytura 500 plus etc. Długo można wyliczać. Ponadto to szczery i dobry człowiek oraz Katolik co jest ważne dla ludzi wierzących. Jego prezydentura miała też błędy, ale nie popełnia ich chyba tylko ten co nic nie robi. Moim zdaniem wszyscy patrioci powinni gremialnie poprzeć Andrzeja Dudę. Oczywiście każdy ma wolny wybór Bosak formalnie nie poparł prezydenta ale wiadomo, że zagłosuję na Dudę. Przed 1 turą powiedział, że na pewno nie zagłosuje na Trzaskowskiego, teraz, że odda głos ważny. Pozdrawiam.
1 miesiąc temu / Michu.
 
No cóż. Jeśli te ustawy przejdą przez dwie izby parlamentu to uwierzę w szczerość intencji Pana Dudy. Wszak lepiej późno niż wcale. Inaczej to mydlenie oczu i zawracanie głowy.
1 miesiąc temu / PM
 
@Michu, od Konfederacji dostaliśmy konkretną deklarację, że nie popierają żadnego z kandydatów. To jest oficjalne stanowisko partii. Wyborcy Bosaka dokonają wyboru zgodnie z własnym sumieniem i rozumem. Niech kandydat Duda zrobi coś, co nas skłoni do tego, żeby dać mu jeszcze jedną szansę, że mimo wszystko jest mniejszym złem. Te banialuki, które teraz wygłasza jako obietnice, tylko go pogrążają.
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
tez krytykowalem ale teraz uwazam ze zaslepieniem krytyki jest wogole dyskusja trzaskowski a DUDA i wielka postawa nie ide na wybory a Duda niewiarygodny a co trzaskowski wiarygodny? Trzaskowski nna prezydenta ? TO HANBA POLAKOW a Mikke i Bosak to teraz dla mnie tak jak LIGA POLSKICH RODZIN i Giertych skaczacy hopo hop hop Konstytucjaa
1 miesiąc temu / zbigniew
 
@Elżbieta konfederaci za to aż świecą przykładem, szczególnie notoryczny rozwodnik Korwin i jego zwolennicy rozważający głos na Trzaskowskiego. Tylko skrzydło narodowe jest patriotyczne.
1 miesiąc temu / Michu.
 
Łże i tyle. w żadne obietnice nuż nie wierzę.
1 miesiąc temu / stasiu
 
Lepiej DUDNIĆ niż TRZESZCZEĆ
1 miesiąc temu / Ryś
 
@Panie Janie, 5 lat były obietnice a Pan nadal ma ochotę karmić się obietnicami? Pisze Pan, że i tak zagłosujemy na pana prezydenta. To tak jakby przyszedł Pan do pracodawcy, powiedział mu, że cokolwiek by nie zrobił to i tak Pan będzie u niego pracował, że nie ma lepszej opcji, a później chciał negocjować swoją podwyżkę. Jeśli chodzi o ochronę życia, to jest ona bezwzględnie potrzebna. Ale proszę się nie łudzić, że nawet gdyby za sprawą Dudy taka ochrona została uchwalona, to jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zacznie się "dobra zmiana" i jeszcze skończą się "powodzie, wichury i dżendery". W nich, podobnie jak bardzo dużej części Polaków, nie ma woli ochrony życia. Moim zdaniem Pan Bóg nie będzie uszczęśliwiał ludzi na siłę i chronił od nieszczęść za uchwalenie ustawy chroniącej życie w okolicznościach wyborów. To byłoby wręcz w moim odczuciu obrażaniem Pana Boga. PiS powinien pracować nad kształtowaniem postaw, ale tego nie robi. Nie ma gruntu pod to prawo
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
Jestem Polakiem katolikiem patriotą gorącym zwolennikiem Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski.Głosowałem i będę głosował na Andrzeja Dudę !
1 miesiąc temu / wierny
 
Prosze Cie panie prezydencie o zlozenie wniosku o ochronie kazdego zycia. Zrob to bo moze sie zdazyc ze nie bedzie juz pozniej mial kto to zrobic...obiecales to. Dotrzymaj slowa. I tak na Ciebie zaglosujemy bo chcemy wybrac mniejsze zlo jednak gdybys podpisal ustawe o calkowitym zakazie aborcji w Polsce bardzo cieszylbym sie z twojej prezydentury. Nie polityka zagraniczna,nie 500 plus ale ochrona zycia. Po tym kroku zacznie sie dobra zmiana...i skoncza powodzie wichury oraz dżendery.
1 miesiąc temu / Pan Jan
 
Jak rozumiem @Second już jest zadaniowany, że prezydent Polin jest najlepszym wyborem. Pytam co zrobił prezydent Duda?
1 miesiąc temu / emk
 
Żaden katolik nie może głosować na R. Trzaskowskiego. Chyba, że jest tylko pseudo katolikiem... Modlitwa by zwyciężył A. Duda, jest naszym ratunkiem. W tej chwili to tylko A. Duda musi wygrać.
1 miesiąc temu / Malgo
 
Należy wybrać prezydenta wszystkich polaków a nie pezydenta swoich wyborców.Nigdy w śród Polaków nie było takiej nienawiści,pogardy,braku tolerancji itd.Za komuny jak było tak było ale Polacy nie byli wobec siebie wrogami.Dzisiaj doszło do tego że publicznie się głosi żeby niektórym obcinać głowy i do krematorium..Ktoś ten kraj podzielił.Czy jest ktoś kto by Polaków pogodził,chyba nie.
1 miesiąc temu / racjonalista
 
Jaki konserwatysta zrobił się z Dudy w ostatnim tygodniu kampanii.
1 miesiąc temu / emk
 
Prawdziwi konserwatyści i łże liberałowie nas w tych wyborach załatwią. Precyzyjny scenariusz został napisany i jest realizowany bez litości: "Trzaskowski prezydentem" będzie konsekwentnie realizowany do końca. Do końca Polski. Niedługo - być może - będziecie sobie nawzajem gratulować. My mimo wszystko modlimy się cały czas o nową Polskę i w intencji Dudy. Tylko tyle możemy w obliczu zdrady, chamstwa i przemocy...
1 miesiąc temu / Tom Bombadil
 
Populizm. Duda przyznał się do nieznajomości konstytucji. Adopcja dzieci przez sodomitów nie jest obecnie możliwa.
1 miesiąc temu / ada
 
Co wy zrobiliscie oprocz narzekania?
1 miesiąc temu / Second
 
Prezydent Duda obiecywał wcześniej wiele rzeczy. Co np z Aneksem? Teraz obawa w oczy zagląda? Dopiero teraz słuszne pomysły przychodzą. Jesteśmy w rozdarciu czy głosować za dżumą czy cholerą. Obie choroby śmiertelnie. Mniej boli jednak Duda
1 miesiąc temu / Konrad
 
Napastnicy, którzy zaatakowali działaczy pro-life w Warszawie, to osoby, które przeszły szkolenie z "taktyki miejskiej".\\ Wiadomo, że bojówkarze zaatakowali w sobotę 27 czerwca w Warszawie furgonetkę akcji: Stop pedofilii. Kierowca został pobity, a samochód zniszczony. Jak udało się ustalić reporterowi telewizji wPolsce.pl Maciejowi Zemle, osoby, które brały udział w ataku na kierowcę, przeszły szkolenie z taktyki miejskiej, które w listopadzie ubiegłego roku zorganizowano w Biennale Warszawa. Wszystko było opłacone z podatków pobieranych przez warszawian.\\ CZY TO JEST TEMAT TABU DLA DEBATY PRZEDWYBORCZEJ?
1 miesiąc temu / Ryś
 
Nie ma najmniejszych podstaw, żeby wierzyć w dobre intencje kandydata Dydy. Piszę o intencjach, ponieważ ze względów formalnych i tak uchwalenie takich projektów jest niewykonalne. I mam jeszcze taką uwagę: nie wolno absolutnie zgodzić się na majstrowanie przy konstytucji za tych rządów. Uważam, że znalazłaby się koalicja ponad podziałami, która poparłaby przy okazji wprowadzenie do konstytucji dozgonnej przyjaźni z UE lub innych "nowoczesnych" treści, tak jak 5G i inne kwiatki przemycane w tarczach antykryzysowych. I na nic się zdało obnażanie ich zamiarów przez Konfederację. Im bardziej kandydat Duda się odsłania, tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że pójdę na wybory i postawię dwa krzyżyki. Pan Karoń uważa, że lepiej wybrać Dudę, aby dać sobie czas na zorganizowanie się ideowej prawicy do następnych wyborów. Jego zdaniem prezydentura Trzaskowskiego uniemożliwi to. Próbuję brać pod uwagę taki wariant, ale nie widzę nadziei na ten względny spokój w Dudzie.
1 miesiąc temu / Elżbieta
 
Chcę wierzyć, że prezydent to zrealizuje. I nie tylko to. Bo czerwona i tęczowa tyrania wyasoko podnosi łeb. To musi zostać przerwane bo komuniści w Polsce bezmyślne sługusy ue dążą do kontroli totalnej polskiej edukacji i wychowania. Jeśli pis, po wygranych, takich czy innych wyborach, zacznie się z tych obietnic wykręcać straci poparcie. Oczekuje też porozumienia z konfederacją. Nas, uważających się za prawicowych, nie stać na wewnętrzną walkę na czym zależy niektórym państwom UE. Albo wspólny kierunek i zjednoczenie albo kolejne lata rządów lewackich łajdaków.
1 miesiąc temu / magis
 
No fajnie, tylko kto miałby tą Konstytucję zmienić??? Bądźmy poważni! A pan Prezydent i Rząd niech zrobi co może zrobić np. wypowiedzenia konwencji stambulskiej, no ale, po co się narażać i co by powiedzieli komisarze z Brukseli? Ot,co!
1 miesiąc temu / Paulus
 
Klasyczna zagrywka przedwyborcza, oczko w stronę konserwatywnego elektoratu. Andrzej Duda doskonale zdaje sobie sprawę, że może sobie składać wszelkie projekty, ale prawdopodobieństwo, że poprze go większość konstytucyjną jest niezwykle małe.
1 miesiąc temu / Jasne
 
Obiecanki przedwyborcze, ale za późno. Jeszcze czeka anty-447, wypowiedzenie konwencji stambulskiej, projekt stop aborcji.
1 miesiąc temu / Gość
 
Szkoda, że tak późno i akurat przed drugą turą ale jakby te przepisy weszły w życie zmiana konstytucji to byłby to ogromny sukces
1 miesiąc temu / rrr
 
Prezydent walczy o reelekcję z pasją i zdecydowanie. Trzeba tak samo zdecydowanie go popierać, bo odnosi się wrażenie, że przy tej jego determinacji jest wyjątkowo osamotniony. Nie da się przejść rzeki suchą nogą, a niektórzy tak to czynią, ble by się nie zamoczyć i nie narazić. Komu się narazić, gdy przeciwnicy idą na całego, nie przebierając w środkach?
1 miesiąc temu / W-Sawa
 
Tonący dzieci się chwyta...
1 miesiąc temu / wwm
 
Tralala wybory....
1 miesiąc temu / To lek
 
Proszę zauważyć, iż pan prezydent nie obiecuje tego, co byłoby wykonalne: zakazu aborcji eugenicznej, wypowiedzenia konwencji stambulskiej, czy też podniesienia kwoty wolnej od podatku, ale deklaruje coś, co jest karkołomne, bo wymagałoby większości konstytucyjnej.
1 miesiąc temu / sorcier
 
Kolejna bardzo dobra zapowiedź. Tylko dlaczego nic z tych zapowiedzi nie zrobił przez 5 lat i czekał do następnej kampanii wyborczej? Miałby się dzisiaj czym pochwalić.
1 miesiąc temu / Ryszard Kubaszk
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.