DZIŚ JEST:   08   SIERPNIA   2020 r.

Św. Dominika Guzmana
Św. Emiliana, biskupa
Św. Zefiryna z Malii
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Skoro tak, to zwracam honor. Tym niemniej, sugeruję by nie używać zwrotu "zwolennik Watykanu" jako synonimu bergoglianisty. Istnieją bowiem "zwolennicy Watykanu" (w sensie: uznający Franciszka za papieża), którzy nie są bergoglianistami.
ponad 4 lata temu / do ma
 
@do ma: Aż tak kolega jest niedomyślny? Byłem uprzejmy ale czy redakcja mi bez uprzejmości "puści". Chodzi o zwolenników bergoglianizmu.
ponad 4 lata temu / ma
 
No tak, podobnie jak wynalazcy samochodu lub noża mają krew na rękach ludzi, którzy zrobili sobie lub komuś innemu krzywdę używając owych. Ręce opadają.
ponad 4 lata temu / don marco
 
Skoro nie masz na myśli katolików "zwolenników Watykanu", to jakich? Polskokatolików, czy innych sekciarzy nie uznających prymatu papieża?
ponad 4 lata temu / do ma
 
oooooooooopssss..... ;)))
ponad 4 lata temu / delgado
 
Napisałam że TNIE równo obie strony, a nie że jest przyjazny dla obu stron.
ponad 4 lata temu / Joasia z N.
 
Joasia Przez to że masz poglądy czysto lewicowo liberalne nie jesteś czystą katoliczką kochającą Jezusa Chrystusa jak większość tutaj na pch24... Nie chcemy tutaj kolejnego kłamstwa że fb jest przyjazny dla każdej ze stron... Z resztą Pan Bóg posądzi każdego za wszelkie grzechy... Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię bo blisko jest Królestwo Boże...
ponad 4 lata temu / do Joasi
 
Nie, nie można "wszystkiego pisać o Katolikach". Cenzura FB tnie równo obie strony. Zapewniam, jako przedstawicielka liberalno-lewicowego obozu. Najlepszym sposobem na uniknięcie cenzury na FB jest wyniesienie się z FB. Nie mam konta od ponad miesiąca, pomimo że byłam od tamtej strony uzależniona poczynając od 2009 roku. Nie żałuję.
ponad 4 lata temu / Joasia z N.
 
"Facebook zadeklarował, że nie jest miejscem rozpowszechniania ?mowy nienawiści?. Ale o katolikach wszystko można pisać. I nie mam na myśli zwolenników Watykanu.
ponad 4 lata temu / ma
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.