DZIŚ JEST:   18   STYCZNIA   2021 r.

Św. Małgorzaty Węgierskiej
Bł. Reginy Protmann
 
 
 
 

TVN podjął współpracę z Owsiakiem. Będzie transmitować przyszłoroczny finał WOŚP

TVN podjął współpracę z Owsiakiem. Będzie transmitować przyszłoroczny finał WOŚP
Mateusz Wlodarczyk/NurPhoto / FORUM

Podczas konferencji prasowej Jerzy Owsiak poinformował, że głównym partnerem medialnym przyszłorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy została telewizja TVN. Stacja przeprowadzi transmisję z wydarzenia, podobną do tych, które od wielu lat gościły na antenie publicznej TVP. Styczniowa zbiórka ma być dedykowana oddziałom pediatrycznym oraz seniorom.


- Naszym nowym nadawcą, oficjalnym partnerem telewizyjnym będzie telewizja TVN. Wysłaliśmy nasze zapytanie także do telewizji narodowej. Telewizja TVN się odezwała – powiedział Owsiak.


W ostatnich latach, głównie za sprawą blogera Matki Kurki, ujawniano wiele szczegółów związanych z funkcjonowaniem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, roli Jerzego Owsiaka, a także tzw. fundacji – córek, które bulwersowały część opinii publicznej. Dzięki procesowi sądowemu z udziałem Owsiaka, a także działalności popularnego blogera, światło dzienne ujrzało wiele  faktów, które mogły wskazywać na niegospodarność Owsiaka lub samej WOŚP. Koszty przeprowadzenia operacji pt. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także koszt działalności samej fundacji były na tyle duże, że pochłaniały znaczącą część zebranych środków. Na kanwie tych wydarzeń doszło do dyskusji nad słusznością angażowania się w projekt telewizji publicznej.


Zdaniem Owsiaka, WOŚP poradzi sobie bez wsparcia telewizji publicznej TVP. W jego ocenie, marginalizacji uległ już poprzedni finał zbiórki ze stycznia 2016.


Warto przypomnieć, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie jedyna znana akcja charytatywna o ogólnopolskim zasięgu. Od kilku lat ks. Jacek Stryczek prowadzi kampanię „Szlachetna Paczka”, dzięki której w 2015 roku zebrano, aż 54 mln złotych. To dokładnie jeden milion więcej niż promowana od przeszło 20 lat akcja Owsiaka.


 

Źródło: wpolityce.pl, niezalezna.pl

POz


DATA: 2016-10-17 21:07
 

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

WOŚP 2016 - 7269650153 zł
ponad 4 lata temu / Stormer
 
Wreszcie wszystko na właściwym miejscu i jasne Znacie ten dowcip. Zjazd "postępowców" na eleganckim wycieczkowcu ,wszyscy bawią się dobrze .Nagle burza okropna , statek tonie .Wszyscy rzucają się do modlitwy - Boże ratuj . O nie nie - odpowiada Bóg - za długo was wszystkich tu zbierałem . Trzeba uważnie śledzić jakim statkiem płyniemy .
ponad 4 lata temu / bocian
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.