Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   17   STYCZNIA   2021 r.

II Niedziela zwykła
Św. Antoniego, opata
Św. Sulpicjusza II
 
 
 
 

Synodalny zakręt


Odtwórz w YouTube
 

Synodalny spór, to de facto spór o rzeczywiste istnienie małżeństwa. Spór o realne istnienie mężczyzny i kobiety – podkreśla ks. prof. Tadeusz Guz.


DATA: 2015-02-26 11:54:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Zachęcam i zapraszam do ofiarnej modlitwy za ks. Tadeusza Guz. On w nadchodzącym październikowym Synodzie Biskupów dotyczącym rodziny, odegra kluczową rolę, a jeśli nie kluczową, to jedną z kluczowych ról jako obrońca Prawdy Bożej. Może nie będzie widoczny, nie usłyszymy go czy o nim, ale będzie bronił Prawdy, myśli Kościoła Katolickiego, bronił rodzinę katolicką, bronił zmiany Objawienia Bożego i wprowadzeniu dyktatury relatywizmu, która wpaja w nas myśl (a słowo ciałem się staje), że wszystko jest względne, nie ma zasad, zależymy od sytuacji, bo wszystko jest zmienne.
ponad 5 lat temu / DSM
 
Chwała Panu!
ponad 6 lat temu / ad40i4
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 128 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.