Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Rebecca Kiessling: cieszę się, że żyję ZOBACZ VIDEO


„Jestem wdzięczna wszystkim protestującym. Dzięki wam moja misja dotarła do znacznie większej ilości osób”.

Mimo wielkiego krzyku podnoszonego przez środowiska lewicowe udało się zorganizować w Krakowie wykład amerykańskiej obrończyni życia, pani mecenas Rebeki Kiessling, w którym uczestniczyło kilkuset słuchaczy.


Już niedługo opublikujemy zapis całego spotkania na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.


DATA: 2017-03-17 14:32:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

@k też tak myślę, Rebecca jest ładna i dobrze się ubiera. Tylko w islamie kobiety sa ograniczane nawet zakrywaja twarze. Jednak feministkom to nie przeszkadza.
ponad 1 rok temu / Michu.
 
@Kryzsiek: Przecież nie jest zakonnicą, wygląda OK. Uniwersytet to nie kościół. Ta sukienka wyraża radość życia - czemu miałaby przyjść w golfie?
ponad 1 rok temu / k
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.