Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   20   MAJA   2019 r.


Św. Bernardyna ze Sieny
 
 
 
 

Przebudźmy sumienia Polaków – czyli czym jest Instytut ks. Piotra Skargi?


Propagowanie orędzia Matki Bożej Fatimskiej oraz budzenie sumień Polaków poprzez społeczne akcje informacyjne i medialne – to główne zadania, jakie stawia przed sobą Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi. Jak w praktyce wygląda działalność i skąd wziął się pomysł na powołanie takiej instytucji? Odpowiedź można znaleźć w materiale video!

 

 

 

 


DATA: 2018-04-18 19:12:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Obecnie w Polsce 15% osób deklaruje się jako ateiści lub agnostycy. Kolejne 35-40% wogóle nie praktykuje religii. Instytut będzie miał bardzo trudne zadanie.
ponad 1 rok temu / Widzący z Lublina
 
Dzięki Panu Bogu że mamy takich mądrych Polaków!
ponad 1 rok temu / Wierna
 
Na lewicowo-protestanckim deonie już na was szczują. Artykuł jak z wyborczej.
ponad 1 rok temu / Edgar
 
Właśnie zobaczyłam na deon-ie, Karol Wilczyński 18.04.2018 Władze zakonów ostrzegają przed broszurką. "Nie ma nic wspólnego z Kościołem" [FOTO], a potem znalazłam w wyszukiwarce to - "Przebudźmy sumienia Polaków ? czyli czym jest Instytut ks. Piotra Skargi?" DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE... ODBICIEM PIĘKNA MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ... wzruszyłam się oglądając Wasz film, nie wiedziałam, że tyle dobra dzieje się dzięki Instytutowi... Bóg zapłać!
ponad 1 rok temu / Marta
 
- treści są ciekawe i ważne. Co do formy - prosba o z n a c z n e ściszenie tzw. muzyki w czasie wypowiedzi.
ponad 1 rok temu / nurt
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 99 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.