Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Fakty i mity na temat nieomylności papieża

Modlitwa wynagradzająca za grzech homoseksualizmu

Data publikacji: 2012-06-05 10:00
Data aktualizacji: 2016-02-15 10:28:00

W centrum Warszawy, obok kościoła ss. Wizytek, w publicznej modlitwie ekspiacyjnej uczestniczyło kilkadziesiąt osób. Wynagradzano w ten sposób Bogu i Matce Najświętszej publiczne zgorszenie, jakim była parada pederastów i innych zboczeńców, która przeszła ulicami Stolicy.


Zorganizowany przez Krucjatę Młodych i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej publiczny różaniec odbył się bez przeszkód. Na modlitwie zgromadziły się osoby z różnych środowisk, aby wspólnie przeprosić Boga i Najświętszą Maryję Panne za zniewagi wyrządzane poprzez promocję homosekualizmu. 


 

 


 


 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Monique
Z mojej strony nie widze problemu w tym ze ktos czuje sie homoseksualista, poniewaz tak jak w przypadku wielu innych obszarow, grzechem nie jest sam pociag do czegos grzesznego/pokusa, ale jej uleganie. Dlatego mam b duzy szacunek dla homoseksualistow z wyboru nieaktywnych z pobudek religijnych (a tacy sa). To czy Bog stworzyl homoseksualistow takimi czy nie, nie ma znaczenia. Nawet jesli przyjmiemy ze tak, nie powinno to byc zgorszeniem, bo wiele osob ma do czegos zlego sklonnosci lub maja inny krzyz ktory jest dla nich cierpieniem (np. ktos jest b wrazliwy, niesmialy, gniewny, nie ma rak, nie potrafi chodzic, itp.), mimo tego stara sie zyc jak najblizej spoleczenstwa, akceptuje swoje slabosci, ale jednoczesnie stara sie by go one nie ograniczaly w dazeniu do zycia podobnego w swej pelni/godnosci do tego ktore wioda inni ludzie. Jesli wierzacy homoseksualista chce postepowac zgodnie z wola Boga/szanowac swa godnosc dziecka bozego, zyje tylko w zwiazku platonicznym.
Monique
Jesli o mnie chodzi za swoje grzechy zaluje i przepraszam za nie a takze wynagradzam. Nie postrzagam siebie jako osoby bezgrzesznej. Grzech porusza mnie w kontekscie tego jak rani Boga, ale i mnnie i innych ludzi. Jesli wiec porusza mnie tez grzech innych osob, to nawet jesli one nie widza w nim zadnego problemu, ja pragne za niego Bogu w jakims stopniu wynagrodzic. W zytowach swietych, ktorych zyciem staram sie inspirowac widac, ze przepraszali oni nie tylko za swoje grzechy, brali na siebie cierpienia nie tylko za swoje grzechy, ale i innych albo np. cierpieli by poprzez swoja ofiare zjednoczona z ofiara Chrystusa przyblizyc kogos innego, kogo kochali, do Boga. Kiedy patrze np. na aktywnych homoseksualistow to jest mi ich zal ze nie beda mogli wejsc do Nieba. Wiem, ze nikle sa szanse aby kogos kto nie jest wierzacy przekonac, by porzucil ten grzech (ktory dla nie jest dla Niego zadnym grzechem). Gdy nie ma zadnych szans \'po ludzku\', trzeba prosic Boga o nawrocenie
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.