Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   CZERWCA   2018 r.

Św. Elżbieta z Schönau
Św. Amand, biskup Bordeaux
 
 
 
 

Marsz, który może odmienić oblicze świata!


Już w niedzielę 21 maja ulicami Królewskiego Krakowa przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Nie może Cię na nim zabraknąć! Ten niezwykły Marsz może naprawdę dużo zmienić. Przyjdź koniecznie!

DATA: 2017-05-15 01:06:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Jak w średniowieczu pochody? Czyli swoją ukochaną komunę, z pochodami 1-majowymi, NN uważa za średniowiecze? Daremne są te wypociny NN. Ten jego wysiłek powinien być wykorzystany bardziej pożytecznie.Powinien uprawiać nieużytki,a nie tworzyć wpisy o jałowym celu. Przynajmniej w pracy fizycznej by się sprawdził.
ponad 1 rok temu / do NN
 
Popieram marsz, który będzie przeciwwagą dla czarnych marszów. Uczestnikom życzę słonecznej pogody.
ponad 1 rok temu / Michu.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.