Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   LIPCA   2018 r.

Św. Brygidy, patronki Europy
 
 
 
 

Konserwatyzm, patriotyzm, wolny rynek. Sejm Dzieci i Młodzieży czarnym snem Michnika


XXIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży przejdzie do historii. 1 czerwca roku 2017 to dzień klęski polskojęzycznych lewicowców i zwolenników „postępu”. Ogromna część przemawiającej w polskim parlamencie młodzieży pokazała, że bliskie są jej prawdziwe wartości, przed którymi od lat ostrzega Adam Michnik, „Gazeta Wyborcza” i inne rewolucyjne ośrodki.
 


DATA: 2017-06-06 07:55:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Obawiam się , że ta patriotycznie wychowana młodzież zostanie oszukana przez starszych i mądrzejszych i zutylizowania przez rzucenie na jakiś ofiarny stos.
ponad 1 rok temu / iksjack
 
Nie dajcie się nabrać! Wystarczy, że Redakcja się nabrała... Kto organizuje "sejm dzieci"? Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej. To oni dobierają zarówno "posłów" jak i tematy obrad dla nich. Przez wiele lat było o cudownej integracji z kochaną Unią Europejską, o ekologii i tym podobne. Fundacja CEO od lat współpracuje z Fundacją AGORA! Twórcom CEO daleko od konserwatyzmu, patriotyzmu itp. Ich ideały są bardziej zbieżne z ideami "społeczeństwa otwartego" p. Sorosa. W 2011r. (p)rezydent Komorowski odznaczył ich orderami. A teraz nagle (ten rok i poprzedni) zmiana tematów i takie kwiatki jak te na filmie. Czy myślicie, że organizatorom pierwszy raz nie udało się zarekrutować "posłów" o politpoprawnych poglądach? Czy raczej ten film pokazuje, że CEO z jakiegoś powodu serwuje nam "konserwatyzm, patriotyzm..."? Z jakiegoś powodu Agora sponsorowała film też "Wołyń". To się nazywa obróbka mięsa (armatniego), żeby mięso samo rwało się do broni i do wojny. Nie dajmy się!
ponad 1 rok temu / Emil M.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.