Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Kiedyś wiedzieliśmy, jak odpowiadać na ataki islamu

Data publikacji: 2017-08-18 06:00
Data aktualizacji: 2017-08-18 09:46:00

Europa potrzebuje nowej krucjaty! Inaczej świat islamu do reszty zniszczy Stary Kontynent – przekonują niektórzy. Kolejne ataki terrorystyczne pokazują, że zdecydowana odpowiedź jest koniecznością. Co wobec tego robić? Zorganizować wyprawę krzyżową? Tak! Ale czy naprawdę wiemy, czym były wyprawy krzyżowe?

 

Wypowiedzi profesorów zostały nagrane w Muzeum Historycznym Miasta Krakowa po spotkaniu z cyklu Krakowskie Kolokwium poświęconemu wyprawom krzyżowym (wyprawy krzyżowe – powód do dumy czy wstydu?), jakie odbyło się 13 grudnia roku 2016 w Krakowie.

  

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Jacek
Tzw.Starsi bracia pilnują gojów by nie wyszli z jewropejskiego kołchozu. Multikulti&coexist uber alles
Lit
Feliksie-masz 99% racji ale czy tylko różancami powstrzymalibyśmy najazd Hitlera w 39roku? 100% racji ,ze trzeba modlić się o nawrócenie Rosji ale wojsko dobrze uzbrojone niewątpliwie powstrzyma Złego aby nie zgotował Ci nowych dołów katyńskich gdzie rozpoznaja po różańcu
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
81
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.