Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2018 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Kardynał Zen: do czego doprowadzi porozumienie Watykanu z Pekinem?


Emerytowany biskup Hongkongu udzielił ekskluzywnego wywiadu portalowi PCh24.pl. Mówi w nim między innymi o tym, dlaczego chińscy komuniści boją się Matki Bożej Fatimskiej, a także dlaczego ci sami komuniści nie boją się negocjacji z Watykanem. A wręcz przeciwnie – dlaczego naciskają na kuriozalne porozumienie z Rzymem. Rozmowę prowadził Krystian Kratiuk. 

 

 

WYWIAD PRZEPROWADZILIŚMY I PO RAZ PIERWSZY OPUBLIKOWALIŚMY W LIPCU 2017


DATA: 2018-01-23 22:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Eksluzywny wywiad!
5 miesięcy temu / Ekzluzywny
 
Kiedy sie spotkalem na prywatnej audiencji w HK z biskupem (Joseph) Zen, to juz wowczas, a bylo to w roku 2009, biskup omowil szczerze sytuacje na Watykanie, Co bylo glownym powodem jego wczesnej emerytury. On odrzucil zasady negocjacji Stolicy Apostolskiej z wladzami w Chinach. Otwarcie sie wypowiedzial o manipulacjach kreowanych wbrew woli same go papieza, a byl nim nikt inny jak schorowany juz mocno JP2. Madry i oddany sluga Bozy, kaplan, ktory nie boi sie mowix prosto z serca. Udzielal nam wowczas i nadal to czyni, wsparcia materialnego oraz moralnego, za co kosciol i katolicy w podziemiu zawdzieczaja mu swoja niezaleznosc od opresji komunistycznego odlamu kosciola.
5 miesięcy temu / Lotus
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.