Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   26   SIERPNIA   2019 r.

MB Częstochowskiej
Św. Joanny Bichier de Ages
Św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars
 
 
 
 

Homoseksualizacja Stanów Zjednoczonych


Odtwórz w YouTube
 

O początkach rewolucji seksualnej w Stanach Zjednoczonych, naciskach na naukowców i usunięciu homoseksualizmu z listy zaburzeń seksualnych mówi w rozmowie z portalem PCh24.pl psycholog - doktor Paul Cameron.


DATA: 2014-02-25 08:34:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Nie mozna wypowiedzi Jezusa, ze nie wszyscy nadaja sie do malzenstwa, porownywac do homoseksuali, ktorzy zawieraja malzenstwa.Problem zboczenia nie lezy w chorobie psychicznej, ale w tym, kto jest ich przywodca duchowym, Wiemy, ze sa tylko 2 mozliwsci kierownictwa.1 Bog z Jego miloscia i przykazaniami lub 2 szatan ojciec grzechu. Sodoma i Gomora zostaly spalone przez Boga-z powodu grzechu homoseksualistow.Mezczyzni,ktorzy nie chcieli dluzej tkwic w tym brudzie, po zwroceniu sie do Boga, po spowiedzi, modlac sie normalnieli zakladajac rodziny nie majac zadnego pociagu do seksu z mezczyzna. Oni nie sa chorzy psychicznie, tylko opetani, a ze szatan nie chce oddac ich duszy Bogu, wiec podsuwa klamliwe zachowania, aby przez cala wiecznosc meczyc ich. Modlmy sie za tych nieszczesliwych ludzi, bo oni nie wiedza co czynia dla siebie na cala wiecznosc
ponad 4 lata temu / Krystyna
 
wlasnie przez wypaczenia seksualne, legalizacja zwiazkow tej samej plci , eutanzja, upadek moralny czynnikiem destablizujacym funkcjonowanie jako Panstwa a dalej zalamnaie przywodctwa w Swiecie przez konflikty wojenne wiecejzatrgow z Rosja a niewidzenia wewnetrzenego wrogu co juz wymienile. USa nic innego jako Panstwo Chrzescijanskie zaczyna serzyc t6en podmiot. Ktos to wykorzystuje i chowa sie z aprzyslowiowe plecy. Mowi sie , ze szysdlo z czasem wyjdzie z worka. Niestety wypaczenia moralne i przyzwolenie na to a tym samym nacisk na naukowcow lekarzy aby eleminowac ludzi o jaskrawy spojrzeniu na swiat w relacji Bog-Czlowiek. Podzial spleczenstwa USA zagraza bytnosci USA, bo komus w tym wszystkim chodzi. Niestety ale USA mocarstwo Chrzescijan o tolerancji z innymi religjam zatraca racje bytu i nie jest w stanie przewodzic Swiatszerzac wypaczenia. Conawazniejsze modlono sie o nawrocenie Rosji czyli powrot do swoich korzeni od momentu powstania czyli chrzescijanstwa.
ponad 4 lata temu / dime
 
Ale słowo boże mówi również,że...Rz.1.24-27. Cytuję wers 27:"podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą,zapałali jedni ku drugim żądzą,mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę." A wszystko wynikło z braku uwielbienia Boga,uznania go jako swego Pana i Zbawiciela. To mówi Bóg,jeśli dla kogoś słowo samego Boga jest autorytetem, to nie podlaega ono dyskusji.
ponad 5 lat temu / renpaw
 
Nawet w Nowym Testamencie jest mowa o tym, ze Jezus tłumaczył, iż nie wszyscy są zdolni do małżeństwa, niektórzy dlatego, ze się tacy z łona matki już urodzili, inni, bo ich ludzie takimi uczynili...Katechizm KK nakazuje szacunek do takich osób, samą skłonność nie nazywa grzechem. Zrozumieć należy, ze jest to skłonność będąca krzyżem na całe życie, pod którym czasem się upada...
ponad 5 lat temu / M.M.
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.