Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   19   LISTOPADA   2019 r.

Św. Mechtyldy z Helfty
Bł. Salomei, księżnej
 
 
 
 

GW i TVN wybierają Ludzi Wolności!


Odtwórz w YouTube
 

To nie żart. Trwa plebiscyt "Gazety Wyborczej" i TVN w którym redakcje tych mediów wybierają "Ludzi Wolności". Kogo wybrać mogą promotorzy rozmaitych "ludzi honoru", obrońcy tajnych i jawnych współpracowników SB, osoby z gruntu nienawidzące Kościoła i polskości? 


DATA: 2014-05-12 10:13:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Stawiam na Stefcia Michnika
ponad 3 lata temu / zenonmielec
 
Wolność, to pojęcie już zbyt nadużywane.Nawet już nie wiadomo ci ma oznaczać "Wolność".Nawet kino na nazwę"Wolność".Chyba tu jest prawdziwa wolność,bo człowiek staje się wolny i ogląda zdarzenia nawet zakazane.Tu mu wolno tupać i gwizdać.Gdzie indziej może za używanie okrzyku "Idzie Wolność" może iść do kryminału.Czy ci ludzie nie mogą też mieć wolność bez oburzania się innych,którzy wolność widzą w innych kolorach i w innych szatach.We Francji za wolność inaczej rozumianą zostali w owym czasie ludzie rozstrzeliwani.Nie idźmy ta drogą.Nie potępiajcie tych,którzy radują się wolnością z innej strony widzianą.Niech zaistnieje w Polsce prawdziwy pluralizm.
ponad 3 lata temu / Kazimierz S
 
Sami żydzi ! Najwyższa pora zrobić z nimi porządek !!! Deport z Polski na kopach !!!! a Zbrodniarzy Rozliczyć !!!
ponad 3 lata temu / hsw
 
Śmiechłem i padłem.
ponad 4 lata temu / Internauta
 
powodem jest lenistwo intelektualne Polaków oraz wynikająca z biedy zdolność do przekupstwa. To znane cechy Polaków od XVIII wieku, opisywane w literaturze tamtych czasów. Praca jest nagrodą a nędzne zarobki i frustracja ekonomiczna zamyka oczy na łajdactwo. GW przynosi pomysł na zycie jak mleczarz butelke mleka. Nie trzeba myśleć tylko robić to co piszą. Najlepiej po nagłówkach. Czy My w ogóle zaśługujemy na wolna, bezpieczna Polskę ?
ponad 5 lat temu / Jeremiasz
 
Agenci i ich "moralni" spadkobiercy wybierają swoich "bohaterów".Normalni ludzie nie czytają GW i nie oglądają TVN.
ponad 5 lat temu / Antyadolf
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 117 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.