Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2018 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

Grzegorz Braun: zakazanie aborcji warunkiem Bożego Błogosławieństwa dla Polski [ZOBACZ VIDEO]


Znany konserwatywny reżyser, publicysta i działacz społeczny Grzegorz Braun zachęca posłów i senatorów do poparcia inicjatywy ustawodawczej zakazującej aborcji. – Liczę na to, że będziemy świętować ten piękny dzień, w którym cywilizacja śmierci zostanie zubożona o to terytorium, którym Wy dzisiaj władacie – powiedział były kandydat na prezydenta dodając, że opowiedzenie się po stronie życia będzie zapamiętane przez przyszłe pokolenia i nie zostanie zignorowane przez Pana Boga. – Pamiętajmy, że cośmy uczynili jednemu choćby z tych najmniejszych (a tu chodzi o ludzi rzeczywiście malutkich, znacznie mniejszych od najmniejszych z posłów i senatorów) tośmy uczynili Temu, którego Prawo oby nad nami zawsze królowało – zauważył reżyser. 


DATA: 2016-09-22 07:16:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

To jest demagogia.
10 miesięcy temu / ktoś
 
@ewabudewa - twoja uwaga zostala zapisana do dzienniczka. A o czym jeszcze chcialabys decydowac tylko ty?
ponad 1 rok temu / Lechus
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.