Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów
 
 
 
 

Grzegorz Braun: przesądy polskiej inteligencji


Odtwórz w YouTube
 

Demokratyzm, etatyzm, modernizm, pacyfizm i judeoidealizm - o przesądach polskiej inteligencji, o Okrągłym Stole, o układzie Jaruzelski - Geremek oraz o potrzebie powrotu Króla Polski i koniecznych ku temu przygotowaniach mówił podczas spotkania w Krakowie Grzegorz Braun. Spotkanie prowadził Krystian Kratiuk.


DATA: 2014-02-18 08:27:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Poglądy P.Grzegorza Brauna świadczą o Jego gruntoenej wiedzy historycznej ,głębokim pateriotyzmie .Uważam, że jest Wielki8m Polakiem .
ponad 6 lat temu / [email protected]
 
Ufam, że brednia demokracji szybko skończy na śwmietniku historii. Popieram Pana Grzegorza, dobra diagnoza sytuacji.
ponad 6 lat temu / Marek C
 
Po wysłuchaniu - stwierdzam, że poznałem przesądy p. Brauna. Nie warto się nawet denerwować, szkoda zdrowia. Mam tylko nadzieję, że za moich dni nie zobaczę chłopców ze strzelnicy p. Brauna zaprowadzających jego antydemokratyczne ideały w życie.
ponad 6 lat temu / janusz
 
Proszę nie umniejszać roli p. Brauna. Nie jest gawędziarzem historii naszego Kraju. On jest Wielkim Patriotą, który jest szczerze Zatroskany o naszą Ojczyznę.
ponad 6 lat temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 114 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.