Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   SIERPNIA   2019 r.

Św. Bartłomieja Apostoła
Św. Emilii de Vialar
 
 
 
 

Nagranie z roku 2012

Grzegorz Braun: Oświeceniowi patroni bolszewizmu


Skąd wzięły się tzw. "elity" III RP? Jaki wpływ na to, kogo dziś mainstreamowe media zaliczają do grona autorytetów miały czasy PRL i II wojny światowej? Na te i inne pytania odpowiadał podczas spotkania zorganizowanego w Krakowie przez Klub "Polonia Christiana" i Stowarzyszenie Koliber, reżyser - dokumentalista Grzegorz Braun.  W drugiej części materiału, Braun zwraca uwagę na to, iż degeneracja i eliminacja polskich elit ma korzenie, które rosnąć zaczęły 200 lat temu.


DATA: 2015-05-02 19:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Pan G.Brauns swoje perełki polszczyzny oparte na baaardzo wysokim IQ,znajomości historii, rozrzuca na terenie już wyjałowionym.(Nowakowsko-nowatorskim) Zapomniał być może, że nie wolno(!!!) rzucać pereł pomiędzy ś.... jh (USA)
ponad 4 lata temu / jerry.jablonna.gmail.com
 
@JAQ Tak się może komuś wydawać, jeśli nie ma pojęcia o korzeniach lewicowości.
ponad 4 lata temu / win-win
 
porównanie Kołłątaja do komuchów jest bez sensu
ponad 6 lat temu / JAQ
 
znakomity i prawdziwy
ponad 7 lat temu / max
 
czy pojawią się kolejne części? znajomi twierdzą, że spotkanie było znacznie dłuższe
ponad 7 lat temu / JP
 
Dobrze facet gada. Wiecej takich.
ponad 7 lat temu / mak
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 109 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.