Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   CZERWCA   2018 r.

Narodzenie św. Jana Chrzciciela|
XII Niedziela zwykła
Św. Symplicjusza
 
 
 
 

Gietrzwałd. To tam 140 lat temu Najświętsza Maryja Panna mówiła po polsku!


O nawrócenie, pokutę i modlitwę zwróciła się do dwóch dziewczyn – Justyny i Barbary – Matka Boża podczas objawień w warmińskim Gietrzwałdzie. Przesłanie pozostaje nadal aktualne zarówno dla Polski, Europy, jak i świata, o czym doskonale wiedzą pielgrzymki, którzy przybyli na główne uroczystości jubileuszu 140. rocznicy objawień i 50. rocznicy koronacji słynącego łaskami Obrazu.
 


DATA: 2017-09-18 10:24:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Żeby zrozumieć po co, trzeba przeczytać Traktat o prawdziwym nabożeństwie do NMP św. Ludwika de Montfort'a. Wszystko tam jest wyjaśnione.
9 miesięcy temu / BP
 
Bezpisrednio to raczej slabo bedzie ci stanac na sadzie i midlitwy bezpisrednio tez sa jak ogryzek. Oto Matka twoja!!! Wez sobie to Tomuncio do serca dobrze ci radze.
9 miesięcy temu / Bmwdriver
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 73 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.