Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   LUTY   2020 r.

Najświętszego Oblicza Jezusa
Św. Piotra Damianiego, Doktora Kościoła
Św. Roberta Southwella
 
 
 
 

Ciała zmartwychwstanie

#RELIGIA    #WIARA    #KSIĄDZ    #KATECHEZA    #CREDO    #WYZNANIE WIARY    #KNEBLEWSKI

Publikujemy film z cyklu „Credo”. Ksiądz prałat Roman Kneblewski tłumaczy wyznanie wiary. W tym odcinku - "Wierzę w ciała zmartwychwstanie".


DATA: 2015-06-11 15:45:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Po zmartwychwstaniu naszym ciało będzie Przebóstwione,bez usterek-chorób,pryszczy,nadwagi..I będziemy wszystkich kochać,wrogów też.Albo będziemy kochać "na maksa",albo nie będziemy w Niebie.Więc już zaczynajmy,nie ma co tracić czasu...
ponad 4 lata temu / Hania S.
 
Po śmierci dusza człowieka gdzieś idzie - do nieba, czyśca, czy piekła. A potem ma być zmartwychwstanie ? To będzie "ciało", którego "dusza" już gdzieś przebywa ? Jakby dwie różne istoty ? Czy tez ciało zmartwychwstałe złącza się tą wędrującą duszą ?
ponad 6 lat temu / janusz
 
Gratuluję Ks. Prałatowi rozsądnej interpretacji artykułu wiary: "Wierzę w ciała zmartwychwstanie". Istotą jest fakt, że jak Jezus Zmartwychwstały był TEN SAM, ale NIE TAKI SAM, podobnie i my: przejście z "soma fisikon" do "soma pneumatikon".
ponad 6 lat temu / Teo
 
+
ponad 6 lat temu / Asia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 127 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.