Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   18   LIPCA   2018 r.

Św. Szymona z Lipnicy
Św. Brunona, biskupa
 
 
 
 

Bezpłciowa przyszłość?


Następny film
Prof. Chodakiewicz o prawicy i lewicy
#PRAWO    #PŁEĆ    #KONWENCJA    #STĘPKOWSKI    #GENDER    #KONFERENCJA    #EPISKOPAT    #RODZINA

Dr hab. Aleksander Stępkowski - Prezes Zarządu Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris -

wskazuje na konsekwencje przyjęcia norm prawnych sugerowanych przez zwolenników gender. Wykład wygłoszony został podczas konferencji „Gender oczami specjalistów” zorganizowanej w siedzibie Konferencji Episkopatu Polski.


DATA: 2014-01-31 12:04:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Tolerancja i troska dla zboczeńców? Za kilkanaście lat gdy Muzułmanie będą stanowić większość w krajach Europy zachodniej i wprowadzą w demokratycznych wyborach prawo Sharii, wszyscy owi zboczeńcy zostaną krwawo wyrżnięci - jak to ma miejsce w dotychczasowych krajach muzułmańskich, a zaraz za nimi chrześcijanie. Pierwsi poniosą karę za sodomię, drudzy zaś za bierność (lub pozorną aktywność). Wybierajmy: 1) Życie dzięki walce z gender 2) Życie w terrorze Gener i późniejsza śmierć z rąk wyznawców Allaha 3) Przejście na islam i życie w terrorze islamu
ponad 4 lata temu / KrzysztofCSPB
 
Czyli w celu ominięcia art. 18 Konstytucji zoofil też będzie miał szansę zawrzeć związek partnerski. Ponieważ,gdy >udowodni
ponad 4 lata temu / marekb54
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.