Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   27   CZERWCA   2019 r.

NMP Nieustającej Pomocy
Św. Cyryla Aleksandryjskiego, Doktora Kościoła
 
 
 
 

Studenci dla Wyklętych

Stowarzyszenie  Studenci  dla Rzeczypospolitej  już  po raz  trzeci  przygotowuje, z  okazji  Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych", ogólnopolskie  obchody  pod  nazwą  „Waszej  Pamięci,  Żołnierze  Wyklęci”.  Zostały  one wpisane  w  całoroczny  projekt  „Burza  2014”.  Tegoroczne    uroczystości  uzyskają  jednak szczególną  oprawę,  scenografia  będzie  bowiem  przypominać  leśne  obozowiska  „Żołnierzy Wyklętych”.
Odtwórz w YouTube
 

Następny film
Polska parafialna zatrzyma homoofensywę. Znaleźli sposób! [VIDEO]
 
 
 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
1...  848586878889909192... 103 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.