Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   22   MAJA   2019 r.

Św. Rity z Cascii, zakonnicy
Św. Julii
 
 
 
 

Uczestnik misji Apollo 7 o micie globalnego ocieplenia

Nigdy nie spotkałem żadnej osoby z alarmujących o ociepleniu klimatu, która prezentowałaby dane i fakty naukowe. Zawsze, kiedy próbują coś wyjaśnić uciekają się do krytyki nas - większych realistów - twierdzi Walter Cunningham, uczestnik kosmicznej misji Apollo 7.

Następny film
Matka Boża w Quito ostrzegała przed dzisiejszym kryzysem Kościoła. Cristian Castaneda dla PCh24TV
 
 
#MIT    #KOSMOS    #GLOBALIZM    #OCIEPLENIE    #CUNINGHAM    #APOLLO 7
 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
1...  828384858687888990... 99 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2019 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.