Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   15   GRUDNIA   2018 r.

Św. Maryna
Św. Marii od Krzyża di Rosa
 
 
 
 

Kongres Polskiej Rodziny!

ZOBACZ WIDEO!   Prezentujemy zapowiedziany materiał filmowy z pierwszego Kongresu Polskiej Rodziny, który odbyły sie 20 kwietnia na UKSW w Warszawie. Zachęcamy do zapoznania się z wypowiedziami m.in. arcybiskupa Henryka Hosera, prof. Aleksandra Nalaskowskiego oraz Krzysztofa Ziemca! 

Następny film
Polacy z Kazachstanu i Kurdowie z Bliskiego Wschodu. Nasi księża chrzczą narody świata!
 
 
 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
1...  737475767778798081... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.