Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   24   STYCZNIA   2020 r.

Św. Franciszka Salezego, Doktora Kościoła
Św. Felicjana, biskupa
 
 
 
 

JA KATOLIK: Rok 2019 w Kościele i prawda o tym kto narodził się 2000 lat temu

To był trudny rok dla Kościoła w Polsce i na świecie. Antychrześcijańska rewolucja wyraźnie przyspieszyła – ale przecież wciąż jest nadzieja! Wciąż jest z nami Bóg w Trójcy Jedyny. Bóg Narodzony w Betlejem! To Bóg Abrahama, Izaaka i Jakuba. Ten sam, odwieczny i niezmienny. Choć czcimy go dziś jako maleńką Dziecinę w niepozornym żłóbku, gdzie narodził się podkreślając powszechność możliwości zbawienia, jest to ten sam potężny sędzia sprawiedliwy, który za dobre wynagradza a za złe karze. Ten sam, który przyjdzie sądzić żywych i umarłych, a królestwo Jego nie będzie końca – przypomina Krystian Kratiuk z PCh24.pl.
Odtwórz w YouTube
 
 
 
 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345678... 124 
WYBRANE DLA CIEBIE
 

 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.