Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   14   GRUDNIA   2018 r.

Św. Jana od Krzyża, Doktora Kościoła
Św. Wenancjusza Fortunata
 
 
 
 

Polski kościół sto lat po 1918 [VIDEO]

W czasie świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wiele mówi się o czynie zbrojnym, o ojcach niepodległości, a właściwie pomija się przecież ogromną rolę Kościoła w formowaniu polskiego narodu - utrzymaniu w nim ducha polskości i katolickiej wiary. Warto też zastanowić się jaki to jest z polską pobożnością sto lat po odzyskaniu niepodległości. O tym wszystkim w rozmowie z Krystianem Kratiukiem opowiadają Arkadiusz Stelmach i Sławomir Skiba z Instytutu im. Ks. Piotra Skargi.
Odtwórz w YouTube
 
 
 
 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345678... 83 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.