Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   21   SIERPNIA   2018 r.

Św. Piusa X, papieża
Św. Apolinariusza
 
 
 
 

"To jest Ciało moje"


Następny film
24. numer Polonia Christiana

Pan Jezus tej nocy, kiedy został wydany, wziął chleb i dzięki uczyniwszy połamał i rzekł: To jest Ciało moje które za was będzie wydane. Ks. prałat Roman Kneblewski mówi o prawdziwej pobożności eucharystycznej i udzielaniu Komunii świętej na rękę.


DATA: 2015-07-10 15:20:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

- a może przyjmować Komunię św. na kolanach mamy TYLKO Z JEDNEGO, JEDNEGO POWODU - by oddać Bogu chwałę, by Go uczcić, by uszanować tę prawdę, że my jesteśmy mali wobec naszego Boga! Klękanie z intencja pouczania innych, dawania przykładu innych wydaje mi się wielkim nieporozumieniem :((
ponad 1 rok temu / znak zapytania
 
Kilka lat temu , kiedy weszła moda na przyjmowanie Komunii Św. na stojąco , ja dostałam konkretne polecenie wewnętrzne , abym przyjmowała Komunię Św. na ,, obu kolanach " . Mimo swej nieśmiałości postanowiłam wykorzystać zbliżający się Wielki Post i tak postępować . Po Świętach Wielkanocnych chciałam wrócić do postawy stojącej , aby nie zwracać na siebie uwagi . Jakie było moje zdziwienie , kiedy podczas snu powiedziano mi , abym dalej przyjmowała Komunię Św. na kolanach , aby w ten sposób DAWAĆ INNYM PRZYKŁAD ! I tak robię do dnia dzisiejszego , nie zważając co myślą inni . I proszę Was , którzy przeczytacie mój wpis - dawajcie przykład innym i zacznijcie przyjmować Komunię Św. klęcząc . O to prosi nas , sam Pan Jezus !!!
ponad 2 lata temu / cecylia
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 75 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.