Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Zamiast egzorcysty, wybierz psychiatrę. „Tygodnik Powszechny” stawia na Freuda?

Różaniec najlepszą bronią duchową

Data publikacji: 2013-10-20 07:00
Data aktualizacji: 2015-07-10 15:23:00

O wartości różańca mówi dla PCh24.pl ks. prałat Roman Kneblewski.

 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
elzbieta
Modlitwa różańcowa czyni cuda ,tylko trzeba mieć wiarę . Nie szukam cudu po świecie , bo wymodliłam wiele ,nawet coś co było bez nadziei..
Damian K
nick. Jeśli nie wierzysz to dlaczego oglądasz ten film? Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jakie cuda się dzieją w momencie gorliwej powszechnej modlitwy różańcowej. Zapoznaj się z cudem na Filipinach w 1986r. a będziesz płakał ze swojej niewiary :)
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.