Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   16   LIPCA   2018 r.

NMP Szkaplerznej z Góry Karmel
Św. Marii Magdaleny Postel
 
 
 
 

"Pilecki" - kulisy powstawania filmu


Następny film
John-Henry Westen: walcz w obronie rodziny!

Ruszyły zdjęcia do fabularnej części filmu "Pilecki". Dziennikarze PCh24.pl przez jeden dzien towarzyszyli ekipie filmowej na planie zdjęciowym. O powstawaniu obrazu i pracy nad produkcją mówią nam twórcy filmu - Marcin Kwaśny, Bogdan Wasztyl oraz Mirosław Krzyszkowski.


DATA: 2015-09-24 14:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A jakby dokonać przedsprzedaży biletów, albo rozprowadzać cegiełki które będa miały moc biletów na film-za pomocą cegiełki potem kinu zapłacicie za rozpowszechnienie filmu-cegiełkę zostawię w kasie kina i kino od producenta za cegiełkę dostanie należną kasę. Sam wpłacę 50 zł za cegiełkę.
ponad 3 lata temu / Aaron
 
?Ciągle musiał być czujnym, aby utrzymać się przy życiu: ?Tu konkurowały z sobą w walce o życie mięśnie, spryt, i oczy.. Trzeba było mieć siłę pchać taczkę, trzeba było ją umieć utrzymać na desce, trzeba było widzieć i wybrać odpowiedni moment?na wstrzymanie? w pracy, by złapać oddech w zmęczone piersi. Wszyscy co się do pracy nie nadawali lub już nie mieli sił biegać z taczką, byli bici, a przy upadku z taczką ? zabijani drągiem i butem. W takich warunkach Pilecki rozpoczął tworzenie tajnej siatki (ZOW). Żródło: Rodowód Polskich Bohaterów M. Keller. b/k
ponad 3 lata temu / _arp
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 74 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.