Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   23   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Ojca Pio z Pietrelciny
Św. Tekli, męczennicy
 
 
 
 

"Pilecki" - kulisy powstawania filmu


Odtwórz w YouTube
 

Ruszyły zdjęcia do fabularnej części filmu "Pilecki". Dziennikarze PCh24.pl przez jeden dzien towarzyszyli ekipie filmowej na planie zdjęciowym. O powstawaniu obrazu i pracy nad produkcją mówią nam twórcy filmu - Marcin Kwaśny, Bogdan Wasztyl oraz Mirosław Krzyszkowski.


DATA: 2015-09-24 14:46:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

A jakby dokonać przedsprzedaży biletów, albo rozprowadzać cegiełki które będa miały moc biletów na film-za pomocą cegiełki potem kinu zapłacicie za rozpowszechnienie filmu-cegiełkę zostawię w kasie kina i kino od producenta za cegiełkę dostanie należną kasę. Sam wpłacę 50 zł za cegiełkę.
ponad 5 lat temu / Aaron
 
?Ciągle musiał być czujnym, aby utrzymać się przy życiu: ?Tu konkurowały z sobą w walce o życie mięśnie, spryt, i oczy.. Trzeba było mieć siłę pchać taczkę, trzeba było ją umieć utrzymać na desce, trzeba było widzieć i wybrać odpowiedni moment?na wstrzymanie? w pracy, by złapać oddech w zmęczone piersi. Wszyscy co się do pracy nie nadawali lub już nie mieli sił biegać z taczką, byli bici, a przy upadku z taczką ? zabijani drągiem i butem. W takich warunkach Pilecki rozpoczął tworzenie tajnej siatki (ZOW). Żródło: Rodowód Polskich Bohaterów M. Keller. b/k
ponad 5 lat temu / _arp
 
Odtwórca głównej roli wygląda jak Pilecki - WTF!?
ponad 5 lat temu / Sumpf
 
"Tu nie ma przypadków. Tu każdy jest dlatego, że CHCE zrobić film o Pileckim". Serce rośnie!
ponad 5 lat temu / Artus
 
Pieniądze, które co miesiąc wydawało państwo na ochronę Jaruzela (ponad 100 tys.zł) powinny iść na ten PIĘKNY projekt. Jest jeszcze szansa na to, aby nie było to pieniądze zmarnowane...
ponad 6 lat temu / Kapą
 
Deo gratias! Kontrrewolucja się zaczęła!
ponad 6 lat temu / John Galt
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 154 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.