Nasz kanał RSS
 
FILM POD PATRONATEM POLONIA CHRISTIANA
NASZE SERWISY
 
PRAWA STRONA INTERNETU
wyszukiwarka
 
 
 
 
 

Następny film
Módlmy się za zmarłych na różańcu

Oddaj się Jej w niewolę!

Data publikacji: 2017-04-26 04:00
Data aktualizacji: 2017-04-27 11:16:00

O świętym Ludwiku Grignion de Montfort i  "Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny" mówi dla portalu PCh24.pl Arkadiusz Stelmach - wiceprezes Instytutu ks. Piotra Skargi.


 
 
 
 
 
 
drukuj
 
 
 
KOMENTARZE
Nick *:
 k
Twoja opinia *:
 
wyślij opinie
..
Irrec
@Nina I jeszcze jedno. Pytasz co ja robię na tym forum. Odpowiem Ci słowami Pana Jezusa. Nie potrzebują zdrowi lekarza, ale Ci co się źle mają.
Irrec
@Nina Nie przypominam sobie, abym bluznil. Kościołem nie jest budynek, instytucja czy jakaś organizacja, a lud Boży. Więc Kościołem Bożym nie gardzę. Żal mi ludzi, którzy bardziej ufają tradycji "cudom" niż samej Biblii. Skąd będziesz wiedzieć czy nie bladzisz jeśli ponad autorytet Pisma Świętego stawiasz inne rzeczy. Weź pod uwagę Berejczykow. Oni sprawdzali wszystko co im Apostoł wykładał w Pismach. Jeśli odsuniesz na bok Biblię można będzie Ci wcisnąć każdą teologię bo z czym ja skonfrontujesz? Ale widzę że co czysto Biblijne jest dla Ciebie nie do przyjęcia. Nawroc się do Boga Ojca przez Jezusa Chrystusa, a nawroci się do Ciebie i pozasz prawde, a wtedy zrozumiesz o czym piszę.
..
NAJNOWSZE FILMY
 


 


 


 


 
..
1
2
3
4
... 
82
 
 
baner
..
ZOBACZ RÓWNIEŻ
 
...

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.