Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   11   LIPCA   2020 r.

Św. Benedykta z Nursji, patrona Europy
Św. Olgi, księżnej
 
 
 
 

Przegląd Prasy: Tusk czy Hołownia – który z nich został "katechonem opozycji"?


Odtwórz w YouTube
 

Szymon Hołownia, znany dotąd jako publicysta, wchodzi na scenę polityczną. Jak zostanie przyjęty i co kandydat na kandydata na prezydenta zmieni w polityce? W programie także o obronie życia w Rosji oraz o tym jak Donald Tusk zapisał się w pamięci (nie)wielu. Na Przegląd Prasy zaprasza Jacek Ożóg i jego goście: Marcin Austyn i Piotr Relich.


DATA: 2020-01-02 10:45:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Podaj jakikolwiek przykład jego rozsądku. Może kogoś do niego przekonasz.
6 miesięcy temu / @rado
 
Chętnie oglądam PCh24 i razem ze znajomymi, rodziną będziemy głosować na Hołownie. Nie widzę teraz nikogo rozsądniejszego w wyścigu po prezydenturę. I jeszcze jedno, panowie trochę pokory i więcej szacunku. co to za prześmiewczy ton opowiadania o Hołowni, to nie przystoi...
6 miesięcy temu / rado
 
Też jestem za Wałęsą, przynajmniej będzie weselej niż z Hołownią.
6 miesięcy temu / andrzej
 
Niech Wałęsa wystarczy uje. Kąstytucja chyba na to pozwala. On ma przecież jeszcze tyle do powiedzenia swoją niebanalną polszczyzną.
6 miesięcy temu / kukunick
 
Donald Tusk wciąż zwleka z ogłoszeniem startu w wyborach prezydenckich 2020.
6 miesięcy temu / ron
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 144 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.