DZIŚ JEST:   01   KWIETNIA   2020 r.

Św. Hugona, biskupa
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Po pierszwsze w Syrii generalnie znajac sytuacje nie bylo U.S.A. wojska.Formacje U.S.A.przekraczaly granice z Iraku, wykonywaly jakies niewielkie operacje militarne i wracaly do Iraku.Caly Kalifat; ISIS ZOSTAL ZNISZCZONY PRZEZ WOJSKA ROSYJSKIE.Armii Rosyjskiej jest tam okolo 230000 zolnierzy.Armia rosyjska miala doslownie pozwolenie od prezydenta IRAKU ZNISZCZYC ISIS.Rzadne inne wojska nie mialy prawa i pozwolenie robic jakichkolwiek operacji wojskowych w Iraku.Wszystkie wiadomosci na temat wojny w Iraku podaja doklanie i prawdziwie BBC a nie jakies klamliwe radiostacje ,ktore oszukuja swiat.
5 miesięcy temu / Artist
 
@IgnorantA To właśnie my mamy kupić te 1/3 ze 100 ok. 30 samolotów, których nie dostanie za karę Turcja bo prowadzi swoje niezależną politykę w regionie i buduje niezależne od USA systemy obrony. Turcji wyjdzie to na zdrowie bo kupią za 1/3 sumy analogiczny sprzęt od Rosji lub Chin a ponadto sama produkcje do programu F35 podzespoły na czym zarabia i rozwija swój przemysł. Mając nawet F35 i tak nie mogła by bez zgody przez system elektroniczny wykorzystać tych maszyn np. przeciw Arabii Saudyjskiej czy Izraelowi a to potencjalni wrogowie Turcji w regionie. Trudno sie łudzić, że w PL będą one wykorzystane inaczej niż tylko w interesie US a ten nie musi być zawsze spójny z naszym. Juz mamy otwarty konflikt handlowy USA z Niemcami za kilka lat może być to coś poważniejszego i będziemy mieli wrogów po obu stronach jak w 1939 a nasz teren będzie postrzegane w UE jedynie jak baza wojskowa USA czyli cel. w obu wojach światowych USA i Rosja były sojusznikami a geog
5 miesięcy temu / Analityk
 
Co zrobią nasi najbliżsi sojusznicy-WięksiBracia jeżeli Polska stanie się dla nich nieco niestrawna, np powstaną większe różnice pomiędzy Polską a Ukrainą? Poprą Polskę czy znacznie większą i ważniejszą dla nich i Ich StarszychBraci - Ukrainę? Dopóki służymy amerykańskim celom na Ukrainie lubią nas. Ukrainie dają broń też ofensywną na kredyt. Myślę że w negocjacjach cenowych za F-35 powinniśmy zażądać od Amerykanów, lepiej od władz USA, opłaty Od Nich ~ 1 mld. UsD za każdy dostarczony na nasze terytorium samolot F35. Te samoloty praktycznie działają skutecznie Tylko W Systemie. My go nie mamy. Za Ich stacjonowanie minimum j. w. Dodatkowo opłaty za "służbę" polskich lotników na podległych im samolotach. Pawia na Drucie tym co myślą że te F-35 będą zawsze służyły polskim interesom. My jesteśmy tylko Potencjalnie Wielkim Problemem dla USA, a Ukraina jest wielką Nadzieją! I tutaj nie Tupin mięsza, on też jest ofiarą Starych Popów .....
5 miesięcy temu / IgnorantA
 
Kurdowie żyją sobie w całej Turcji z spokoju i zajmują rożne pozycje społeczne, nie chcą mieść nic wspolnego z tymi partyzantami. "Kurdowie" z tej wojny to skrajnie lewicowa leninowska partyzantka na pograniczu Turcji Iraku i Iranu. Amerykanie przejęli ich po upadających sowietach do robienia zamieszania na Bliskim Wschodzie. Oni po prostu tam pompują z ziemi syryjska ropę... Każdy kto klika poparcie dla "Kurdów" niech sobie to przemyśli poczyta !
5 miesięcy temu / Analityk
 
Głupie Kurdy mają za swoje a mogli odrzucić sojusz z USA i przyłączyć się I swoje terytoria do armii syryjskiej i teraz mieli by pokój i wolność
5 miesięcy temu / Fredek
 
Wstyd i hańba, mocarstwa zrobiły sobie poligon z Syrii. Przenajświętsza Matko skrusz serca ludzi pragnących wojen.
5 miesięcy temu / Kowalski
 
Nasi umiłowani przywódcy żadnych wniosków i tak z tego nie wyciągną, ponieważ wbrew temu co mówią, nie myślą kategoriami polskiego interesu narodowego. Wepchną nas i nasz kraj w najgorsze bagno, byle tylko zadowolić swych waszyngtońskich panów.
5 miesięcy temu / Ruben
 
Tyle warte są sojusze z jankesami. Równie łatwo porzucić im Kurdów na pastwę Turcji co zostawić Polskę w przypadku zagrożenia ze strony Rosji.
5 miesięcy temu / monitor
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.