DZIŚ JEST:   05   CZERWCA   2020 r.

Pierwszy Piątek
Św. Bonifacego-Winfryda, męczennika
 
 
 
 

Trzy czwarte imigrantów to młodzi mężczyźni. A w mediach kobiety i dzieci…

Trzy czwarte imigrantów to młodzi mężczyźni. A w mediach kobiety i dzieci…

Rekordowa liczba, bo aż 1,3 miliona imigrantów wystąpiło w 2015 roku o azyl w 28 państwach członkowskich Unii Europejskiej, Norwegii i Szwajcarii. Jak wynika z analizy amerykańskiego ośrodka analiz Pew Research Center liczba ta jest prawie dwukrotnie większa od poprzedniego takiego skoku w 1992 roku, po upadku Związku Radzieckiego.


Ponad połowa (53 proc.) azylantów to dorośli w wieku od 18 do 34 lat. Pochodzący zaledwie z trzech państw: Syrii, Afganistanu i Iraku. Jest to również ogólnie górna grupa wiekowa wśród ubiegających się o azyl w Europie - wynika z analizy PRC opisanej przez portal Niezalezna.pl.

 

Prawie trzy czwarte (73 proc.) azylantów przybyłych do Europy, to mężczyźni. Występujący o azyl pochodzą z krajów takich jak Gambia, Pakistan oraz Bangladesz.

 

Od 2012 roku to Niemcy były głównym krajem docelowym dla imigrantów w Europie. Uzyskując zawrotną liczbę 442 tys. wniosków o azyl w samym tylko 2015 roku. Na kolejnym miejscu znaleźli się Węgrzy z liczbą 174 tys. oraz Szwecja z 156 tys. wniosków. Francja (71 tys.) oraz Wielka Brytania (39 tys.) otrzymały mniej więcej taką samą liczbę wniosków w 2015 r., jak w latach poprzednich.

 

Jak wynika z badania przeprowadzonego przez PRC większość obywateli jest zdecydowanie niezadowolona z tego, w jaki sposób Unia Europejska reaguje na kryzys imigrancki.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

luk

 


DATA: 2016-08-10 08:07
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
0
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Z tych kobiet i dzieci wyrosną zwyrodniali mordercy którzy w imię bożka księżycowego i obiecanych po śmierci prymitywnych rozkoszy zmysłowych będą mordować niewiernych a potem gdy już wszystkich wytłuką będą mordować się wzajemnie. Islam to system diaboliczny
ponad 3 lata temu / Jacek
 
Najwięcej imigrantów z pośród wszystkich krajów UE przyjęła Polska. Imigrantów ze wschodu,czyli obywateli Ukrainy. Ukraińcy jacy są tacy są ale przynajmniej chcą pracować i pracują.Od państwa nie dostają w zasadzie żadnych zasiłków,zapomóg,mieszkań socjalnych itd. Jak nie będą pracować to zdechną z głodu.Proste i logiczne. A na zachodzie? Przychodzą imigranci w sile wieku zdolne do pracy ale pracować nie chcą.Wolą leżeć do góry brzuchem i czekać aż im naiwni eurokraci dadzą michę i mieszkanie.A jak im nie dadzą to spalą kilka aut i splądrują kila dzielnic i zgwałcą kilka osób a może i zamordują.To są zwykłe islamskie pasożyty które znalazły sobie krowę którą będą doić ile się da.Aż zdechnie. Kto nie pracuje niech nie je.Jak mówi pismo.Nie karmić pasożytów,nie utrzymywać to sami odejdą w poszukiwaniu innego żywiciela.Jeśli popełnią przestępstwo deportować w trybie natychmiastowym.
ponad 3 lata temu / goliath
 
A ile wniosków przyjęła Polska i ile zostało rozpatrzonych pozytywnie i ile negatywnie ? Tego nikt nie wie i chyba się nie dowie.
ponad 3 lata temu / odszkodowania
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIA KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
M. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.