DZIŚ JEST:   22   WRZEŚNIA   2020 r.

Św. Maurycego z Towarzyszami
Św. Tomasza z Villanueva
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


@Wioletta Jaka jest Twoja cześć dla Chrystusa Króla skoro odmawiasz należnej czci Królowej Niepokalanej Matce Chrystusa? A nawet Ją znieważasz, twierdząc, że nie ma żadnej roli zbawczej. To kłamstwo. Najświętsza Dziewica współcierpiała niewinnie razem ze Swoim Synem. Nie cierpiała jak grzesznik, który sprawiedliwie ponosi karę śmierci. Nie pomniejszaj godności Matki Chrystusa, żeby Cię nie dosięgnął gniew Syna, którego Matkę znieważasz. A poza tym jesteś zobowiązana do wysławiania jako błogosławioną Najświętszej Dziewicy, zobowiązuje Cię do tego Pismo Łk 1.48: "Oto bowiem odtąd błogosławioną zwać mnie będą wszystkie pokolenia." Dlatego katolicy modlą się słowami Pisma: "Łk 1.28 Bądź pozdrowiona łaski pełna Pan z Tobą. Łk 1.42 Błogosławiona jesteś między niewiastami i błogosławiony owoc Twego łona." Po tych słowach proszą Matkę Chrystusa o modlitwę: "Módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę naszej śmierci". Tak właśnie katolicy wypełniają Pismo. A Ty?
4 miesiące temu / Murem
 
To prawda Polska bedzie chroniona gdy sam Bog zechce.Bog jest Bogiem Poteznym i Wszechmocnym.Maryja nie ma tu zadnej roli zbawczej.Oddaje moje zycie tylko Bogu nie stworzeniu ktore nic nie moze.bardzo wiele zla weszlo do polski..polacy odchodza od Pana.aborcji nie mozna zatrzymac.zabijane sa kazdego dnia dzieci Boze w panstwie podobno katolickim.nawroccie sie do Boga pokutujcie za grzechy narodu.skladajcie codzienna ofiare cielesna a moze Pan sie zlituje nad polska.tylko w Nim nadzieja w nikim innym.Maryja jest skromna sluzebnica panska sama jest Oblubienica Chrystusa.Krol jest tylko JEDEN.Bog Jezus Chrystus.Jesli Panie zechcesz ocalisz polske.zasluzylismy na poniewierke bo grzechy nasze z kazdym dniem wyzej nieba.kogo zechcesz Panie nawrocisz.kogo zechcesz Panie ocalisz.niech sie stanie Twoja Wola Panie..
4 miesiące temu / Wioletta
 
jest zezwolenie z kancelarii ale moga cofnac jak uczyniono z beatyfikacja
4 miesiące temu / zbigniew
 
Moja ukochana Maryja. Tylko w niej cała nadzieja dla nas i świata.
4 miesiące temu / Kasia
 
WSPANIALE, Króluj nam Panie Jezu Chryste wraz z Najświętszą Maryją Panną z woli Jej i akceptacji króla Jana Kazimierza i polskiego ludu Królową Polski, Święty Michale Archaniele broń ze swymi zastępami nas w tym dniu !
4 miesiące temu / Robert
 
Matka Boża ogłosiła się Królowa Ludu Polskiego na Wawelu 8 Maja AD 1610. To musi być dzień kiedy ten niesamowity Akt został nam ogłoszony, bo czym jet ten 3 Maj!??? Ludzkim wymysłem, tak KK w RO szanuje Wolę Bożą, oto najlepszy bezsporny DOWÓD!!!
4 miesiące temu / AndrzejBR
 
Polska będzie wielka jedynie z Panem Jezusem to obietnica samego Pana więc zwróćmy się do Niego
4 miesiące temu / Różaniec
 

Skomentuj ten arytukuł
 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.