Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   28   LISTOPADA   2020 r.

Św. Jakuba z Marchii
Bł. Marii Heleny Stollenwerk
 
 
 
 

Trzeba było bilbordów, aby zacząć dyskusję. Tylko jaką… || JA KATOLIK


Odtwórz w YouTube
 

Na program JA KATOLIK zaprasza Krystian Kratiuk.

Czytaj także:
DATA: 2020-10-13 13:59:00
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Kiedyś oglądałam film "Bóg nie Umarł", i do dziś pozostało w mojej pamięci zdanie głównego bohatera, młodego studenta, że "tylko prawdziwe zagrożenie staje się sprawdzianem naszej wiary". A jak to wygląda obecnie, czy zdaliśmy ten egzamin? Niektórzy tak, ale w wiekszości NIE, zdradziliśmy Chrystusa nie zaufaliśmy Mu. Boimy się przyjmować Go do ust? bo covid? ,to kiedy przyjdzie inna choroba, poważniejsza, to też pójdziemy do tego samego Chrystusa by nas uleczył, pomógł, będziemy Go prosić o uzdrowienie. HIPOKRYZJA
1 miesiąc temu / polio
 
Masoni, gdy się dowiedzieli o akcji bilbordowej, szybciutko wysmarowali list o różnych sposobach "godnego" przyjmowania Eucharystii.
1 miesiąc temu / taki 1
 
Dziękuję za tak potrzebną akcję Stowarzyszeniu ks. Skargi. Warto zapoznać się z wypowiedzią ks. prof. Tadeusza Guza o właściwej postawie przyjmowania Komunii Św. film na youtube "Ks. Tadeusz Guz - Jak przyjmować Komunię Świętą? USA, Bridgeport CT 2/09/14"
1 miesiąc temu / Olinka
 
I to wszystko racja ze trzeba koniecznie obejrzeć ręce i spożyć pozostające cząstki. Czyli.... Trzeba kolejny raz sięgnąć ręką do ust, oblizać palec etc. I czy rzeczywiście jest wtedy bezpieczniej skoro ma rękach mamy co mamy a tu dodatkowo jest możliwość aplikacji drobnoustrojów....Odwrotnie niż zamierzano.. Nikt o tym nie mówi..
1 miesiąc temu / Anna
 
Za komunikatem biskupów powinna iść jeszcze dokładna instrukcja dla kapłanów - zakaz konsekrowania komunikantów łamliwych, o otwartych brzegach jedna decyzja biskupów może załatwić ten problem na zawsze, zakaz pośpiechu, instrukcja jak udzielać komunii do ust żeby nie dotknąć ust - to łatwy sposób i wielu księży to potrafi, a inni bezmyślnie, pospiesznie układają dłoń oraz jakiś godny sposób komunii na dłoń. Na pewno inny niż teraz. Powszechne procesyjne podchodzenie do Komunii św. spowodowało nerwowość, rozproszenie i uniemożliwienie przyklękania. Katolicy są nakłaniani żeby przyklękać wcześniej, by nie opóźniać rozdawania Komunii. W efekcie nie klękają albo adorują niereprezentacyjną część ciała bliźniego. Kiedy przyklękam przed kielichem z Hostiami, kapłani gromią mnie wzrokiem. Można wrócić do klęczenia wszystkich i wprowadzić pateny pozłacane dla tych, którzy nie chcą do ust. Niech podejmą ustami ze swojej pateny przy księdzu. Lub lnianej chusteczki.
1 miesiąc temu / Bea
 
W przegladzie internetu dnia 9 pazd.na stronie NTV trafilem na inteserujace omowienie szkodliwych skutkow covidowego strachu na ludzi poddajacych sie szerzonej psychozie w srodkach przekazu.Idac tropem wywolanej przez Redakcje dyskusji o godnym przyjmowaniu komunii sw.proponowalbym podjecie tematu strachu nie tylko na pch lecz zainspirowanie tematem szczegolnie ksiezy biskupów mogacych podnosic na duchu swe owce przed skradajacym sie wirusem poprzez swych wikariuszy parafialnych.
1 miesiąc temu / st
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 119 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.