DZIŚ JEST:   22   PAŹDZIERNIKA   2020 r.

Św. Salome
Św. Jana Pawła II
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Lewica myśli, że bycie w mniejszości oznacza bycie ofiarą i słabszą stroną. Prawda jest taka, że jeden morderca potrafi zabić wiele osób, jeden pedofil zgwałcić wiele dzieci, a grupa komuniktów swoim terrorem i kłamstwami opanowała kiedyś Rosję. W każdym z tych przypadków oprawcy są w mniejszości, ale umieją pięknie zwodzić swoje ofiary - jedna po drugiej. Teraz terroryzują nas Tęczowi agresorzy. Trzeba dać odpór złemu. Chwała Bogu, że Polska nie znalazła się w POtrzasku, tak jak teraz Warszawa, pomiędzy argesywnymi aktywistami i skorumpowaną władzą.
2 miesiące temu / Paweł
 
Dlaczego coraz bardziej przekonany jestem że tzw. Wartości chrześcijańskie, którymi sobie tak często wycierają gęby ludzie pokroju Trzaskowskiego jeszcze nam się odbiją czkawką. A może by tak prostestować jak Gandi. Milczący opór. Zamiast dużo krzyczeć robić swoje po cichu. Nie obrażać a dawać przykład życiem. Wszak Jezus nakazał ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE.
2 miesiące temu / Ja tak myślę
 
"nie ma miejsca na faszyzm i brak tolerancji" te słowa Trzaskowskiego to lewackie slogany - dziwi,iż miały poparcie aż tak wielu bo ok. 50% wyborców.
2 miesiące temu / t
 
Ten Trzaskowski to jakaś mniejszość ? Bo z całą pewnością ograniczoność !
2 miesiące temu / Tadeusz
 
i taki lewak miał zostać prezydentem Polski
2 miesiące temu / anty
 
Ale o co chodzi? Jeszcze nie tak dawno wy i Konfa bezpardonowo atakując Dudę, zachęcaliście do głosowania na Trzaskowskiego.
2 miesiące temu / Bobo
 
Pedofile to też mniejszość seksualna. Czy niedoszły prezydent też ich broni?
2 miesiące temu / Janusz
 
Raczej widzi tylko na masońskie oko
2 miesiące temu / Kinga
 
Brawo za odwagę. Powiedział prawdę.
2 miesiące temu / Dawid
 
29.06.2919r. Paryż, marsz lgbt, i baner o treści: ?Nie jesteśmy tutaj, aby się podobać. Jesteśmy po to, aby zniszczyć społeczeństwo?. To jest kwintesencja ideologii lgbt, odsłony nowego totalitaryzmu. Po czerwonym i brunatnym, tęczowym. Nie możemy przestać głosić tej prawdy, że organizacje lgbt są forpocztą światowego neobolszewickiego lewactwa, będącego największym współczesnym zagrożeniem dla wolności, demokracji, tolerancji i nauki. Groźniejszym niż faszyzm.
2 miesiące temu / Grzegorz Mikler
 
Bogu dziękujmy że tego Marksisty nie wybrano Prezydentem Polski .
2 miesiące temu / Anzelm
 
masz szczęście że my inteligentnymi ludźmi jesteśmy bo byś był już dawno wytrzaskany....za takie austryjackie gadanie.
2 miesiące temu / oi
 
Przyjdz juz Panie Jezu +
2 miesiące temu / HumbleSoul
 
Czas uciekać z Lemingradu.
2 miesiące temu / Jan
 
Jeżeli chce stanąć po stronie słabszych to powinien wystąpić przeciwko aborcji, invitro, zabójczej antykoncepcji i demoralizowaniu dzieci i młodzieży przez lgbt i inne pornografie.
2 miesiące temu / Obywatel
 
Nienormalna, niemoralna, bezwstydna opozycja o honorze nawet nie ma co wspominać i zdradziecka opozycja zarzuca ostatnim wyborom na prezydenta RP, że wybory były nieuczciwe. Po pierwsze, to dlaczego do tych wyborów Trzaskowski przystępował, wiedział przecież że są nieuczciwe tzn. gdyby wygrał to były by uczciwe? A po drugie najważniejsze, PO miesza nieuczciwość z warunkami w jakich kandydaci startowali. Warunki jakimi dysponują kandydaci zawsze są nierówne, przecież: Duda i Trzaskowski dysponowali potężnymi pieniędzmi swoich partii, tzn. pieniędzy państwowych, inni np. Jakubiak czy Piotrowski nie mieli ani grosza wsparcia z państwowych pieniędzy, Trzaskowski miał poparcie mediów tvn, GW, itd., poparcie samorządowców i to nawet zagranicznych a Duda poparcie urzędników państwowych, telewizji państwowej i innych mediów. Inni kandydaci tego nie mieli. Ponadto czy wolno urzędnikom państwowym i samorządowcom oficjalnie popierac danego kandydata bo np. księżom nie wolno, czy to jest równość wobec
2 miesiące temu / Czesław
 
I ma rację- faszyzm to narodowy socjalizm, znacznie łagodniejsza forma miedzynarodowego socjalizmu- po Hitlerze 30mln ofiar, po komunizmie 100 mln
2 miesiące temu / Darius
 
A co z eksmitowanymi i nękanymi lokatorami "prywatyzowanych" w szemrany sposób kamienic? Też ich brał w obronę, czy wręcz przeciwnie? Wszyscy wierzący w te dyrdymały Trzaskowskiego są naprawdę albo potężnymi sklerotykami, albo ludźmi nie posługującymi się rozumem, albo wręcz złej woli. Z Panem Bogiem
2 miesiące temu / Stefan
 
Obrońca uciśnionych, gdybym miał na to wpływ przeniósłbym stolicę do Łowicza albo Końskich. Cała Polska nie musiałaby oglądać tego kolorowego szamba, a słoiki niech się gotują we własnym kolorowym sosie.
2 miesiące temu / Gracław
 
Quo vadis, Polsko? 48% chciało, aby ten entuzjasta sodomitow miał zostać naszym Prezydentem?! Polacy! Larum grają!
2 miesiące temu / Jac61
 
Mnie dziwią ci którym się ta ochyda, co ją podczas obchodów święta narodowego zaserwowała tęczowa pederastria, kojarzy z alternatywnym haepeningiem. Naprawdę, mechanika tego co ci ludzie ze sobą robią jest po prostu obżydliwa...
2 miesiące temu / Gość
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 
 
Święta Rita
Św. Ojciec Pio
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Św. Maksymilian Kolbe
Różaniec Twoją obroną
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.