DZIŚ JEST:   19   STYCZNIA   2019 r.

Św. Józefa Sebastiana Pelczara
Św. Henryka, biskupa
 
 
 
 

Trwa zbrodniczy serial. Polscy posłowie konsekwentnie przeciwko życiu

Trwa zbrodniczy serial. Polscy posłowie konsekwentnie przeciwko życiu
Fot. Krystian Maj / FORUM

Sejmowa Komisja Polityki Społecznej i Rodziny ponownie odrzuciła w poniedziałek wniosek posła Jana Klawitera o rozpatrzenie obywatelskiego projektu „Zatrzymaj Aborcję”.

 

Za wnioskiem opowiedziała się tylko poseł Halina Szydełko. Komisja nie zgodziła się by jej członkowie imiennie poparli bądź odrzucili inicjatywę przedstawiciela Prawicy Rzeczypospolitej, jednak przebieg głosowania uwiecznił na nagraniu wideo inny parlamentarzysta – Robert Winnicki.

 

 

Skandaliczna decyzja komisji spotkała się z szybka reakcją obrońców życia, w tym reprezentującej komitet inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję” Kai Godek.

 

 

Poniedziałkowe głosowanie wpisuje się w stosowaną od początku kadencji politykę Zjednoczonej Prawicy, która staje po stronie powszechnego prawa do życia wyłącznie w deklaracjach. Gdy przychodzi do podjęcia decyzji, rządząca większość chronicznie ucieka się do różnych wybiegów. Każdy dzień zwłoki w procedowaniu projektu popartego przez ponad 830 tysięcy osób, kosztuje życie trojga dzieci zabitych w polskich szpitalach. Rządzący biorą krew tych nienarodzonych na swoje sumienia.

 

Źródło: Twitter

RoM

 

 


DATA: 2018-05-07 19:02
 
 
Podziel się:  
 
 
 
drukuj
 
 
 
DOBRY TEKST
7
 
 
 
Skomentuj arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora

 

Komentarze

Kasta podzielona na frakcje.PO doiła,PiS daje chleb...Ale samym chlebem człowiek nie żyje...wspólny mianownik "cywilizacja śmierci"...PiS mnie oszukał..!!!
8 miesięcy temu / Paweł
 
Jedynym racjonalnym wyborem katolika jest głosować na partie o programie katolickim. Gdyby katolicy zgodnie właśnie tak postąpili, wtedy poparcie nie byłoby śladowe, nieprawdaż?
8 miesięcy temu / do Fred
 
Owszem, nie widać aby PiS chciał całkiem zakazać aborcji, bo nie ma na to przyzwolenia większości Polaków. Ale z drugiej strony nie dopuści także do liberalizacji prawa aborcyjnego, co w przypadku innych wiodących partii już takie pewne nie jest. A w sytuacji gdy skrajne prawicowe partie mają śladowe poparcie, to głosowanie na PiS jest jedynym racjonalnym wyborem katolika. Nieprawdaż?
8 miesięcy temu / Fred
 
Ponowne przyzwolenie na zabijanie jest recydywą. Mordercy w białych rękawiczkach. Kto wam może zaufać? Wariaci?
8 miesięcy temu / To wilki w owczej skórze.
 
Jakim gwarantem może być Pis DEKLARUJĄCY przyzwalanie na mordowanie niewinnych Dzieci. Niech pozwolą im żyć i jak dorosną niech spytają się czy chcą być rozrywane.
8 miesięcy temu / Do Piotr
 
"..Rządzący biorą krew tych nienarodzonych na swoje sumienia.." a na nas ściągają zgubę... krew zabijanych dzieci na ich i nasze głowy.. Bóg nas osądzi.
8 miesięcy temu / gorzki
 

 
Top Komentowane
 
1
1
1
1
1
 

Nie ma go na naszym portalu?
Napisz! Krótkie komentarze lub felietony - opublikujemy je na Pch24.pl
 
 
 
 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2017 by
INSTYTUT EDUKACJI SPOŁECZNEJ I RELIGIJNEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Fundacji Instytutu Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.