Nasz kanał RSS
DZIŚ JEST:   25   STYCZNIA   2021 r.

Nawrócenie św. Pawła Apostoła
Bł. Henryka Suzo
 
 
 
 

Trwa wojna z chrześcijaństwem. Polska jest bastionem pośród barbarzyńców! || ROZMOWA PCH24.PL


Odtwórz w YouTube
 

W ostatnich tygodniach w Polsce doszło do nasilenia wojny religijnej, jawnej walki z chrześcijaństwem. A to dlatego, że Polska pokazała światu, że potrafi dochować wierności wartościom chrześcijańskim – mówi prof. Mieczysław Ryba w kontekście eseju dr. Marcina Jendrzejczaka Cywilizowana Polska i jej wrogowie. Przeczytaj esej na portalu PCh24.pl.

 

 

  


DATA: 2021-01-12 12:38:00
AUTOR: PROF. MIECZYSŁAW RYBA
 
Przekaż znajomemu:
 
 
 
drukuj
 
 
 
Skomentuj artykuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl.
Kliknij aby przeczytać
 

Komentarze

Polska się zmienia - barbaryzuje i ateizuje. Niektóre media to szczują Polaków przeciwko sobie. Nawet się nie zająkną o tolerancji - ta jest wyłącznie w jedną stronę. Narracja mediów jest taka, że my Chrześcijanie jesteśmy zmuszani do akceptowania przemocy, poniżania wyśmiewania, pogardy i obelg.
2 miesiące temu / Andrzej
 
"Wrogowie Chrystusa starają się dziś wszystkimi sposobami o powiększenie licz­by swych zwolenników. Zastępy niewierzą­cych i bezbożników rosną z każdym rokiem. Narodom Europy grozi zupełne odstępstwo od Boga. Wobec tego wszyscy wierzący skupić się powinni około Zbawiciela naszego - Je­zusa Chrystusa. On jest Królem. My ma­my być Jego sługami i żołnierzami. Nie wystarczy dziś, że się modlimy, że chodzimy do kościoła - przystępujemy do sakramen­tów świętych. Trzeba wiarę też wyznawać, trzeba żyć według zasad wiary - wiary bronić. Gotowi musimy być dla Chrystusa stanąć do walki, dla Niego cierpieć i nawet umierać!" /Dla Chrystusa Króla - x. A. Majewski PSM. Warszawa 1933 r./
2 miesiące temu / tak tylko
 
Maryjo! Zmiażdż głowę demona w sumieniach władców tego świata!
2 miesiące temu / Wyklęty
 
Bo słuchać się i czerpać wiedzę można tylko od mądrzejszego od siebie. A kto jest najmądrzejszy? No, Pan Bóg! Jest nawet nieskończenie mądry. To dlaczego ludzie nie korzystają z z tego Źródła? Bo nie chcą i jeszcze bardziej nie mogą. A dlaczego nie mogą? Bo stworzono im - głównie poprzez masońsko-kołłontajowski system nauczania - taki kokon który nie przepuszcza Światła Bożego a za to daje im pewność siebie i wielkie poczucie pychy i wyższości wobec innych. Wpojono im zachowanie przejawiające się tym, że "radzą sobie", "są niezależni finansowo", "mają przyjaciół" np. łapki w górę w pejsbooku. Mówiąc krótko: zostali wyprowadzeni w pole i ... nawet o tym nie wiedzą. W nieziemskiej książce ?Gdy Pan mówi do serca? - ks. Gaston Courtois ? Pan nasz, Jezus Chrystus, powiedział o tym tak: 3. Słowa moje i światło, które z nich bije, nadają wszystkim rzeczom ich właściwe miejsce w kręgu mojej niezmierzonej miłości i w perspektywie wieczności, niczego nie umniejszając z
2 miesiące temu / panMarek
 
Damy radę. Nie z takich tarapatów naród polski wychodził :
2 miesiące temu / Nikt
 
z katolicyzmem ,papież nawet mówi o powrocie do xródeł czyli do chrześcijaństwa bo gołym okiem widac że to się rozbiegło i oddaliło
2 miesiące temu / ewa
 

 
NOWOŚCI
 
 
 
 
 
 
12345... 130 
WYBRANE DLA CIEBIE
 
 

 
Święta Rita
Ojciec Pio
Święty Maksymilian
Fatima - orędzie tragedii czy nadziei
Różaniec - ratunek dla świata
 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.