DZIŚ JEST:   28   STYCZNIA   2021 r.

Św. Tomasza z Akwinu,
Doktora Kościoła
Bł. Juliana Maunoir
 
 
 
 

Skomentuj ten arytukuł
Nick *:
Twoja opinia *:
wyślij opinie
Regulamin forum portalu PCh24.pl. Kliknij aby przeczytać

Regulamin forum portalu PCh24.pl:

1) Na forum nie wolno umieszczać komentarzy które:

- promują zachowania dewiacyjne, sprzeczne z prawem naturalnym;

- obrażają wiarę katolicką i Kościół katolicki;

- zawierają wulgaryzmy (art. 3 Ustawy o języku polskim z dnia 7 października 1999r.);

- zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego);

- przyczyniają się do łamania praw autorskich (Ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994r.);

- zawierają linki i adresy do stron WWW, dane osobowe, teleadresowe lub adresy mailowe

- są reklamami lub spamem (nie mają nic wspólnego z komentowanym artykułem)

- są bezpośrednimi, brutalnymi atakami na interlokutorów lub nawołują do agresji wobec nich

- są niestosowne w kontekście informacji o śmierci osoby publicznej bądź prywatnej

- zawierają uwagi skierowane do redakcji PCh24.pl. (za te ostatnie jesteśmy bardzo wdzięczni, prosimy jednak o kontakt mailowy, tylko wówczas mamy bowiem pewność, że trafią one do osób odpowiedzialnych za treść serwisu).

2) Wszystkie komentarze naruszające pkt. 1 niniejszego Regulaminu będą usuwane przez moderatora


Coca-cola w teście ma covida, sok tymbark, wiele owoców także jest pozytywna więc ma covida. I takimi testami ludzi testują. Jaki jest sens tych "testów"? ŻADEN.
13 dni temu / 1234
 
Jestem nauczycielem i za żadne skarby nie pójdę sie testować ani z szczepic, a za moimi uczniami i normalnym nauczaniem- wbrew temu co tu wypisujecie co niektórzy - naprawdę tęsknię.... Gdyby to ode mnie zależało otworzyłabym szkoły od zaraz. Ps aż boli, ze tyle osób myśli że szkoła to miejsce dla nieudaczników... a to z nimi dzieci często spędzają więcej czasu niż z rodzicami...
13 dni temu / Ania
 
@sorcier, niestety posiadam wyniki własnych badań. Piszę "niestety", ponieważ większości znanych mi nauczycieli taki stan rzeczy odpowiada to nie jest kilka osób, znacznie więcej . Nie trzeba pilnować dzieci w szkole, żadnej odpowiedzialności uczniowie się nie pobiją, głowy nikt nie rozwali, siadają przed ekranem, coś pogadają, dadzą zadanie i tyle. Wielu ze znanych mi nauczycieli boi się wrócić do szkoły, bo się zarażą. Do sklepu idą, do kościoła idą, ale szkoły się boją jak diabeł święconej wody. Druga sprawa- nauczyciele to bardzo zdemoralizowana grupa, która żyje w innej rzeczywiśtości- ciągle słyszę od nauczycieli jak im ciężko, za mało zarabiają, za mało wolnego, tyle mają pracy itd. itp. Tylko żaden/ żadna z nich nie ma ochoty iść harować kilkanaście godzin na dobę na budowie albo w supermarkecie, a podobno im tak źle. Oczywiście proszę mnie źle nie zrozumieć- jest wielu wspaniałych pedagogów, z powołania, ale niestety coraz mniej,
14 dni temu / miguel
 
Nauczyciele niby każdy ma jakiegoś co najmniej magistra, a z samodzielnym myśleniem krucho. Jak baranki pójdą się testować na nie wiadomo co, a rząd zrobi użytek wg. wcześniej tylko sobie znanego scenariusza.
14 dni temu / gumik
 
mowia tez tak w srodowisku nauczycieli ZE SKORO CATES OSWIADCZA OFICJALNIE ZE NA SWIECIE JEST ZBYT DUZO LUDZI I NALEZY COS Z TYM ZROBIC wiec cos robia producent owej wlewki znalazl rozwiazanie a my pedzimy bezmyslnie w jego ramiona
14 dni temu / janek
 
@miguel Skąd takie dane o nauczycielach? Dysponuje Pan wynikami jakichś własnych badań, czy też "kreuje" Pan rzeczywistość? Wypisz, wymaluj, metody Niedzielskiego.
14 dni temu / sorcier
 
Słownik: Wszczepić masowo - dokonać masowej eutanazji, wymordować masowo. Oczywiście należy najpierw zabrać się za starszych, stąd ta propagandowa troska na każdym kroku. Poprawi się stan finansów ZUS a w razie braku spadkobierców majątki przejmie "państwo" z zyskiem dla reprezentujących go osobników.
14 dni temu / Johnny
 
Testy PCR - jedn wielkie kłamstwo sztuczne nabijanie statystyk, dokładnie tak jak Panstwo piszą. PiS to bandyci.
14 dni temu / Man
 
czyli jedyny maz stanu to LUKASZENKO a reszta w tym nasi to kukielki w teatrze koncernow Rocefelerow i reszty o BIALORUSINI jako jedyni mozecie jeszcze normalnie oddychac
14 dni temu / zbigniew
 
Niestety, ale autor zakłada, że żyjemy w normalnym państwie, gdzie rządzący myślą i kierują się logiką, rozsądkiem itp. Prawda jest taka, że już żyjemy w Matrixie - wmawia nam się nieprawdę i kłamie w żywe oczy. A ludzie od lat karmieni medialną papką łykają wszystko. Mało tych, którzy mają odwagę samodzielnie wyciągać wnioski, ich głos to moim zdaniem "głos wołającego na pustyni"...
14 dni temu / M
 
Na pewno wykryte przypadki zakażeń bezobjawowych zostaną dodane do statystyk, żeby było czym straszyć i "uzasadniać" dalsze przedłużanie lockdownu. Choć należy się dziwić, że tak bezmyślnie aż 165 tys. nauczycieli, ludzi podobno inteligentnych, wyraziło gotowość do udziału w tej antypolskiej machinie, zwłaszcza że przecież większość z nich to kobiety, które w razie wyniku pozytywnego unieruchomią w domu również męża, który na nie zarabia, a jeśli mają dzieci w klasach 1-3, to unieruchomią także własne dzieci. A potem dostarczą mafii szczepionkowej argumentu w stylu: "skoro aż tyle osób było zakażonych bezobjawowo, to mogą mówić o dużym szczęściu, że nie miały objawów, ale taka sytuacja może się nie powtórzyć, a jej ofiarą może być każdy z nas, więc wszyscy powinniśmy się szczepić!".
14 dni temu / xvx
 
Hiszpański dziennik El Pais donosi o wykryciu dużego ogniska koronawirusa w gminie Calvia na Majorce. 55-ciu starców,czyli ponad połowa pensjonariuszy miejscowego domu opieki, i 14 pracowników JEST ZARAŻONYCH Covid 19 PO SZCZEPIENIU. Sprawa szokuje, bo zarażenie wykryto u nich po zaszczepieniu szczepionką Pfizer/BioNTech, które miało miejsce 30 grudnia. Szczepionkę otrzymało wtedy wszystkich 104 pensjonariuszy i wszyscy pracownicy. Wiadomo, że do zarażenia doszło po zaszczepieniu, bowiem przed tym wszystkim zrobiono testy na obecność koronawirusa.
14 dni temu / Ryś
 
Śrubę dokręca się niezależnie od liczby pozytywnych testów i niezależnie od wszystkiego. Dokręca się bo można.
14 dni temu / Maria
 
piekielnie kosztowna ta zabawa w pandemię
14 dni temu / real
 
Czy testowana też będzie coca cola? W Austrii miała test pozytywny. Czy ktoś mówi nauczycielom, by przed testem nie pili coca coli?
14 dni temu / Alek 21
 
Tylko ślepy nie widzi co się dzieje- nauczyciele poddają się testom, wyjdzie im wynik pozytywny- będą zadowoleni- dalej szkoła zdalna. Rząd się ucieszy- nauczyciele podbiją statystyki, wyjdzie jakaś głowa w masce i powie, że Polacy byli nieodpowiedzialni podczas ferii i stąd taka fala zachorować- lockdown trwa do końca marca. A reszta niech się martwi co do gara włożyć...
14 dni temu / miguel
 
Teraz oprócz prawdopodobnie kreatywnych wyników zakażeń kolejny straszak to mutacje. Angielska, czeska, radziecka i pd kobiety, która ma 12 mutacji ze zwierzęcymi włącznie. Czy kolejna będzie mutacją marsjańską szczególnie zjadliwą? Szczepcie się bo rząd ma szczepionkę na jeszcze nie wymyślone mutacje ;
14 dni temu / Ypsel
 
Czym testujecie i co wykrywacie???? Bo test LPCR nie nadaje się do diagnostyki,lecz jest przeznaczony do badań naukowych. O tym poinformował sam jego twórca. Więc co tym wykrywacie?????? o
14 dni temu / amman
 
Nie dać się testować ni szczepić tyle w temacie. Jeśli ulegniemy przegramy.
14 dni temu / Polak
 
Czym testujecie i co wykrywacie???? Bo test LPCR nie nadaje się do diagnostyki,lecz jest przeznaczony do badań naukowych. O tym poinformował sam jego twórca. Więc co tym wykrywacie??????
14 dni temu / pytam sie !!!!
 
Czeka nas ?trzecia fala? w statystykach? - Głupie pytanie. Oczywiście, że Złota Pani wydała polecenie zamknięcia Polski, Czech i Słowacji do końca kwietnia. I tak musi być, choćby nawet wcześniej zagrzmiały Trąby Sądu Ostatecznego. Sąd będzie musiał poczekać.
14 dni temu / Republikanin
 
Praktyka pokazuje, że rząd nie postępuje logicznie i nie ma sensu zgadywać jego dalszych działań. Lepiej zrobić wywiad z tymi, którzy tym wszystkim sterują - niech się pochwalą, ile ma jeszcze trwać pandemia i jakie obostrzenia trzeba wprowadzić na danym etapie zniewalania społeczeństwa, a jakie kary będą dla tych, którzy się nie dostosują. Takie "wspaniałomyślne" gdybanie mogłoby sugerować, że mamy do czynienia z uczciwymi ludźmi, A TAK NIE JEST!
14 dni temu / ntrrve
 
Teraz bezmyślni i tępi uwierzą we wszystko co im powie główny nurt ściekowy nawet w zaćmienie słońca choć takiego nie będzie.
14 dni temu / Andrzej.
 
"Na sytuację epidemiologiczną musimy patrzeć w kontekście europejskim i swiatowym" powiedziała pani wiceminister, czy ktoś taki. Znaczy to tyle że u nas będzie tak jak u Niemców. Przećwiczone przed Bożym Narodzeniem - wg Morawieckiego zgodnie ze "wskaźnikami" miało być poluzowanie a było zaostrzenie reżimu, bo tak wynikło z "kontekstu europejskiego i światowego".
14 dni temu / Wojtek
 

Skomentuj ten arytukuł

 
 

Copyright 2020 by
STOWARZYSZENIE KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ
IM. KS. PIOTRA SKARGI

 

Żaden utwór zamieszczony w Portalu pch24.pl (www.pch24.pl) nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie, bez zgody Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie (Wydawca). Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody Wydawcy jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Prośbę o zgodę należy kierować do Redakcji Portalu na adres [email protected] Zgoda udzielana jest w formie pisemnej lub elektronicznej.

Rozpowszechnianie utworów, po uzyskaniu zgody, możliwe jest tylko pod warunkiem podania bezpośrednio pod publikowanym utworem informacji o źródle pochodzenia (PCh24.pl) oraz odnośnika do strony źródłowej (link z atrybutem rel=”follow”). Zgoda nie obejmuje ilustracji do tekstów. Niniejsza klauzula nie dotyczy użytkowników Portalu, linkujących utwory zamieszczone w Portalu w mediach społecznościowych.